برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آتیلا حجازی: طرفداران پدرم می گفتند چرا رفتی ختم مادر قلعه نویی!

یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۴ — قدس‌آنلاین

حضورآتیلا حجازی درمراسم ختم مادر امیر قلعه نویی درحالی رقم خورده است که برخی از طرفداران ناصر حجازی با فرزند اسطوره باشگاه استقلال تماس گرفته اند و بابت حضورش در این مراسم ابراز ناراحتی کرده اند!

آتیلا حجازی و تیم استقلال

فرزند اسطوره به یادماندنی باشگاه استقلال یکی از کسانی بود که در مراسم سومین روز درگذشت مادرمرحوم امیر قلعه نویی شرکت کرد. حضور آتیلا حجازی در مراسم ختم مادر امیرقلعه نویی اما باعث به وجود آمدن سوال های زیادی شد. چرا آتیلا که هم خودش و هم پدرش آن همه اختلاف با امیر قلعه نوی داشتند به یکباره سراز مسجد نوردرآورد؟ در پس حضور فرزند اسطوره به یادماندنی باشگاه استقلال چه فکری نهفته است؟ آتیلا به واسطه همین حضور بار دیگر ما را متوجه خود می‌کند تا سوال های زیادی را از او و دلایل رفتنش به مراسم مادر امیر قلعه نویی بپرسیم.
_ ظهرشنبه یکی از کسانی بودی که درمراسم ختم مادر امیر قلعه نویی حاضر شدی. شاید خیلی‌ها فکر می کردند که تو به این مراسم نمی روی اما رفتی.
منکر کدورت های خانوادگی ام با امیر قلعه نویی نمی شوم. شاید این کدورت‌ها تا ابد هم باقی بماند اما به عنوان یک انسان وظیفه داشتم به مراسم ختم مادر امیر قلعه نویی بروم. فقط می توانم بگویم وظیفه ام بود دراین مراسم حاضر بشوم.
_ اما برداشت های زیادی می توان از این حضور کرد.
بله، برداشت های زیادی می توان کرد. مثلا آن هایی که به من می گفتند تو ریا کردی و حتما دنبال چیزهایی هستی که رفتی مسجد. حتی از قول بعضی‌ها شنیدم که گفتند حتما آتیلا دنبال مربیگری در استقلال است که در مراسم فوت مادر امیر قلعه نویی حاضر شده است. اما باور کنید اگر می خواستم مربی استقلال بشوم همان اول فصل می شدم. باورکنید آقای فتح الله زاده چندین بار با من جلسه گذاشت و از من خواست بیایم و با امیر کار کنم اما من به دلایلی قبول نکردم.در این فوتبال نه دنبال دلال‌ها بوده ام و نه پارتی دارم. آن طوری هم که بعضی‌ها فکر می کنند دنبال مربیگری نیستم که حالا فکر می کنند من به مراسم مادر امیر رفتم تا پست و مقام بگیرم. نه این طوری نیست و کاملا دلی بود.
_ پس چرا به مراسم مادر جواد زرینچه نرفتی؟
سوال خیلی خوبی پرسیدید. من آن روز که مراسم ختم مادر آقا جواد بود زمانی متوجه شدم که مراسم ختم چه ساعتی است که یک ساعت از ختم گذشته بود. مراسم مادر آقا جواد صبح برگزار شد و من همان صبح پیامکی که برایم زده شده بود را خواندم. کمی دیرمتوجه شدم و از خانه تا مسجدی که مراسم برگزار می‌شد راه زیادی بود برای همین نتوانستم درمراسم شرکت کنم. جا دارد از همین جا دوباره به آقا جوا تسلیت بگویم.
_ شاید طرفداران پدرت هم از اینکه تو به مراسم مادر امیر قلعه نویی رفتی خوش شان نیامده باشد؟
اتفاقا چند تا از هوادارای دو آتشه پدرم بودند که تماس گرفتند و گفتند آتیلا این چه کاری بود کردی. اما باور کنید اگر پدرم هم زنده بود حتما در این مراسم شرکت می کرد. آخر مگر دنیا چه قدر ارزش دارد؟ مگر ما انسان نیستیم. شاید خیلی‌ها از این کارها نکنند و خوش شان هم نیاید که من رفتم. حتی طرفداران پدرم اما من به آن‌ها می گویم که این طوری یاد نگرفتم. باید می رفتم و رفتم. حتی ممکن اگر ناصرخان هم زنده بود در این مراسم شرکت می کرد. باورکنید.
_ چرا این حس را داشتی که حتما به مراسم مادر امیر قلعه نویی بروی؟
تحمل ضایعه از دست دادن مادر واقعا سخت و دشوار است. پدرم را از دست داده بودم و می دانستم امیرچه حالی دارد. برای همین رفتم چون باید می رفتم و تسلیت می گفتم. آدم در این شرایط از ناراحتی و غم و غصه داغان می شود. خودم را گذاشتم جای امیر قلعه نویی و بعد تصمیم گرفتم که بروم ختم.
_ در این مراسم چهره های سرشناس زیادی حضور داشتند.
بله، خداراشکر جمعیت زیادی به مراسم ختم مادر امیر قلعه نویی آمده بودند. خودم هم وقتی تعداد زیاد آدم هایی که برای عرض تسلیت به مراسم پدرم آمدند را می دیدم تسکین پیدا می کردم. هرچه جمعیت بیشتر بیاید تحملش راحت تر می شود. باورکنید وقتی آن همه جمعیت را دیدم که برای عرض تسلیت به مسجد آمده بودند برای امیر خیلی خوشحال شدم چون می دانستم با دیدن این آدم‌ها تسکین پیدا می کند.
_ صحبتی هم با قلعه نویی داشتی؟
نه فقط تسلیت گفتم و رفتم داخل. صحبت خاصی بین ما نبود.
_ به این فکر کرده بودی که به این مراسم نروی؟
بعضی‌ها می گفتند اگر نروی بهتر بود اما خودم فکر می کنم بهترین تصمیم را گرفتم. نه ریایی درکار بود ونه این که منظور خاصی داشتم. هیچ کس هم به من نگفت برو و فقط تصمیم خودم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391