برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حکمت: با صالحی بیشتر از من همکاری خواهند کرد

شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — فارس

مدیرعامل پیشین باشگاه نفت آبادان گفت: بستر برای مدیریت جدید فراهم است و با او بیشتر از من همکاری خواهند کرد.

علی حکمت

علی حکمت در مورد کنار رفتن از مدیر عاملی باشگاه نفت گفت: برکناری در میان نبود. من مدت‌ها دنبال این مساله بودم. خودم هم در هیئت مدیره هستم. دنبال فردی برای مدیرعاملی بودیم که این اتفاق رخ داد.

وی در پاسخ به این سؤال که با این وجود چرا از برکناری خودش اظهار بی اطلاعی کرده بود عنوان کرد: از آمدن مدیر عامل جدید بی اطلاع بودم، اما از قبل گفته بودم تمایلی به ماندن ندارم و این مساله را چند بار اعلام کرده بودم.

حکمت در مورد اینکه قبلا که استعفا داده بود گفته بود بستر را برای حضور دیگران فراهم کردند گفت: بستر برای من فراهم نبود. مدیرعاملی فوتبال کار سنگینی است و نیاز به همکاری همه جانبه دارد. وقتی یکی از شرایط فراهم نیست بهتر است فرد دیگری بیاید. من برای صالحی مدیر عامل جدید آرزوی موفقیت می کنم. دیگر بستر برای من آماده نبود و لازم بود جابه جایی انجام شود. ما عضو نفت و سرباز هستیم و هر چه بگویند انجام می دهیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه نفت آبادان در مورد اینکه آیا بستر برای فعالیت خلیل صالحی مدیرعامل جدید نفت فراهم است و با او همکاری خواهد شد گفت: فکر می کنم بستر فراهم است و با او بیشتر از من همکاری خواهند کرد.

وی تاکید کرد: امیدوارم نفت در ادامه نتایج خوبی بگیرد و از انتهای جدول بالا بیاید. کادر فنی نفت خوب است. بعد از این که کاستا دستیاران خود را تغییر داد تیم نتایج خوبی گرفته و نباخته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391