برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حیدری: جای جوانان در فهرست کی‌روش خالی است

یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۵ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: برخی از بازیکنان تیم فوتبال ما به پیشنهادهایی که ۲۰۰ میلیون تومان بیشتر از دستمزدشان بود پاسخ منفی دادند.

پرویز  حیدری

حیدری در مورد وضعیت تیم فوتبال سایپا، گفت: با لطف خدا، تلاش بازیکنان و کادر فنی توانستیم نتایج خوبی در لیگ برتر بگیریم. بخش مهم این اتفاق خوب هم به دلیل اعتماد به جوانان است. در کنار بازیکنان جوان، بازیکنان با تجربه و قدیمی را هم حفظ کرده‌ایم.

وی در مورد اینکه روند رو به رشد سایپا ادامه خواهد داشت یا نه، عنوان کرد: در فوتبال توپ هزار چرخ می‌زند و چیزی قابل پیش بینی نیست. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا سهمیه آسیایی کسب کنیم و این مسئله را از ابتدا به بازیکنان و کادر فنی تیم گفته‌ایم.

حیدری در مورد اینکه در ابتدای فصل برخی بازیکنان از عدم پرداخت به موقع پاداش‌ها گلایه داشتند و اینکه این باشگاه مشکل مالی دارد یا نه، اظهار داشت: تاکنون مشکلی نداشته‌ایم و در ادامه هم نخواهیم داشت. البته با توجه به شرایط اقتصادی جهان و جامعه وضعیت ما خوب است. پاداش بازیکنان هم طبق آئین‌نامه پرداخت می‌شود اما برخی علیه باشگاه سایپا شیطنت می‌کنند. برخی از بازیکنان ما مبلغ قراردادشان ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان کمتر از پیشنهاد باشگاه‌های دیگر است با این حال سایپا را انتخاب کرده‌اند. من مبلغ پیشنهادی برخی باشگاه‌ها به بازیکنان ما را در ابتدای فصل دیده‌ام. ما چقدر باید به بازیکن پاداش بدهیم که جبران این ۲۰۰ میلیون تومان بشود؟

وی در مورد اینکه چرا بازیکنی باید ۲۰۰ میلیون تومان کمتر بگیرد تا در سایپا بازی کند، گفت: این مسئله را باید از خودشان بپرسید اما بازیکنان و حتی برخی از اعضای کادر پزشکی که از سایپا جدا شده‌اند در تماس با ما از این جدایی ابراز پشیمانی می‌کنند. باشگاه سایپا باشگاهی به دور از حاشیه است و همه می‌خواهند در آن با آرامش کار کنند. اگر دقت کنید بیشتر بازیکنانی که در ابتدای فصل جذب کرده‌ایم سابقه بازی در سایپا را داشته‌اند زیرا آنها می‌دانند باشگاه سایپا چه جو مناسبی دارد.

حیدری با اشاره به زحمات سرمربی تیم فوتبال سایپا، عنوان کرد: سیدمجتبی تقوی برای تیم زحمات زیادی می‌کشد اما دستمزد این مربی بسیار پایین است و در حد دستمزد یک بازیکن متوسط روبه پایین است به اندازه یک بازیکن درجه سه اما او با عشق و علاقه برای موفقیت تیم سایپا تلاش می‌کند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد بحث تکراری جادوگر که برخی برای سرمربی تیم فوتبال این باشگاه مطرح می‌کنند، گفت: تمام این مسایل به خاطر آن است که سایپا بیش از اندازه در لیگ درخشش داشته است و برخی چشم دین این موفقیت را ندارند و نمی‌توانند ببینند که سایپا یک تیم یکدست و یکرنگ و یکدل دارد. آنها این مسایل را بخاطر حسادت مطرح می‌کنند. من جمله‌ای زیبا از حضرت علی (ع) خواندم که فرموده بودند« توکل و تفکر کن و بعد آستین‌ها را بالا بزن خدا زودتر از تو دست به کار می‌شود.» ما با این روش در سایپا کار می‌کنیم.

وی در مورد فهرست جدید کی‌روش، گفت: من تغییر چندانی در فهرست سرمربی تیم ملی ندیدم. به عقیده من در فهرست تیم ملی و کی‌روش جای بازیکنان جوان خالی است و باید از بازیکنان جوان بیشتر در تیم ملی استفاده شود. باید به کی‌روش هم کمک کنیم تا بتواند در دیدار با کره جنوبی پیروز شود زیرا نتیجه این مسابقه در صعود ایران به جام جهانی تاثیر زیادی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391