برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تماشاگران ایرانی ناظران فیفارا به وجدآوردند

سه‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۱ — ورزش۳

ناظران فیفا و داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا از حضور تماشاگران پرشور ایرانی به وجد آمده‌اند.

در فاصله یک ساعت و سی دقیقه تا شروع دیدار ایران برابر کره جنوبی، تماشاگران ایرانی با پخش سرودهای حماسی سر ذوق آمده‌اند و با اهتزاز پرچم ایران صحنه‌های ماندگاری را رقم زده‌اند.

تشویق تیم ملی با پرچم سه رنگ ایرانی حتی ناظران فیفا و داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا را هم به وجد آورده و آنها برای دقایقی در وسط زمین چمن عکس یادگاری گرفتند. داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از انجام وظایفشان برای کنترل کردن دروازه‌ها و زمین چمن، عکس یادگاری انداختند!

حتی خبرنگاران پرتعداد کره‌ای هم درخواست دریافت پرچم ایران را دارند و تماشاگران ایرانی از بالای شیشه‌های جایگاه خبرنگاران به کره‌ای‌ها پرچم ایران دادند. تماشاگران آنقدر با شور ایران را تشویق می کنند که خبرنگار کره ای کارشان را تعطیل کرده اند و از این صحنه های جالب تصویر برداری می کنند.

از ساعتی پیش از شروع بازی هم بیشتر عکاسان پشت دروازه جنوبی مستقر شده‌اند.

در حال حاضر حدود ۶۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. گوینده ورزشگاه آزادی بارها از تماشاگران ایرانی خواست هنگام پخش سرود ملی ایران به پا خیزند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391