برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: پیروزی برابر گهر شیرین بود

شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۰ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با بیان این که پیروزی برابر گهر شیرین بوده است، گفت: با این پیروزی به همه خواسته‌هایمان نرسیده‌ایم و هنوز راه برای پیشرفت باز است.

محمد حسین جعفری

محمد حسین جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: پیروزی برای گهر شیرین بود چون بعد از باخت به ذوب آهن و چند تساوی بعد آن شرایط برایمان سخت شده بود. ما نیاز به یک پیروزی خوب داشتیم که از این شرایط نجات پیدا کنیم.

وی ادامه داد: پیروزی برابر گهر از چند جهت خوب بود. اول این که ما را از مشکلات پس از باخت به ذوب آهن و تساوی‌های بعدش نجات داد. دوم آن که پای بازیکنان ما به گلزنی زیاد باز شد و تعدادی از آنها که در بازی‌های قبل مجال پیدا نکرده بودند که خود را نشان دهند، در این بازی این فرصت را پیدا کردند. همچنین این پیروزی هماهنگی خوبی در تیم ایجاد کرد و ترکیب نتیجه‌ بخشی را تعیین کرد. همه این عوامل دست به دست هم دادند که تراکتورسازی نتیجه‌ خوبی بگیرد.

جعفری ادامه داد: هنوز به شرایط ایده‌آل خود نرسیده‌ایم و این پیروزی منتهای خواسته‌های ما نبود. خیلی باید زحمت بکشیم و اولیویرا هم اطلاعات بیشتری از تیم بگیرد. در ۹ هفته‌ اخیر سرمربی تیم به شناخت ۷۰ درصدی رسیده است و بازیکنان هم به تدریج هماهنگ تر می‌شوند و بهتر بازی می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره حاشیه‌هایی که در چند هفته‌ اخیر برای تیمش ایجاد شد هم گفت: خوشبختانه انسجام خوبی در تیم ایجاد شده است. کادر مدیریت و فنی تیم دست به دست هم داده‌اند که حاشیه‌ها از بین بروند. ما همچنین کمیته‌ آموزش مقتدری هم داریم که البته بیشتر به دنبال تشویق روحی و روانی بازیکنان است تا جریمه کردن آنها. البته برخی از این حاشیه‌ها را عملا ساختند و بزرگ کردند.

وی ادامه داد: در همه تیم‌ها حاشیه وجود دارد، اما هرگز به این اندازه بزرگ نمی‌شود، اما چون تراکتورسازی پرطرفدار است برخی حاشیه‌ها را بزرگ می‌کنند و به رسانه‌ها می‌کشانند. حتی گاهی حاشیه‌ها را اختصاصا برای من یا اولیویرا می‌سازند تا خرابش کنند. تاکنون حاشیه‌ها را به خوبی مدیریت کرده‌ایم و تونی هم ثابت کرده که اگر بازیکنان به حرف او گوش کنند نتایج خیلی خوبی می‌گیرد.

جعفری در پاسخ به این سوال که چرا به خبرنگاران اجازه ورود به محل تمرین را نمی‌دهد، گفت: ما با خبرنگاران یک مشکل اساسی در تبریز داریم! این جا حدود هفت یا هشت سایت هوادارای و نزدیک به ۱۷ خبرنگار داریم. آنها هر روز می‌‌خواهند در تمرین حاضر شوند و حتی به حضور در کنار زمین هم رضایت نمی‌دهند و می‌‌خواهند در وسط زمین چمن مصاحبه کنند، عکس بگیرند. هر کسی از دور تمرین تراکتورسازی را می‌دید، ۷۰ تا ۸۰ نفر را مشاهده می‌کرد که کنار زمین هستند و این اصلا تصویر خوبی نبود.

وی ادامه داد: ما به خبرنگاران اساعه ادب نکردیم و فقط گفتیم که نظم و انسجام بیشتری باید در تمرین حاکم باشد. آنها می‌توانند در طول تمرین در جایگاه حاضر باشند و پس از اتمام تمرین به انجام کار خود که مصاحبه یا عکس گرفتن است، بپردازند. ضمن این که عکس گرفتن از روی سکوهای جایگاه به دلیل کوتاه بودن سکوها راحت‌تر هم است. مساله دیگر این است که اکثر خبرنگاران تبریزی کارت ندارند و اگر بخواهیم کسانی را راه بدهیم که کارت وزارت ورزش و جوانان یا وزارت ارشاد را دارند تنها سه یا چهار نفر می‌توانند به تمرین بیایند.

جعفری درباره تعطیلات پیش روی لیگ برتر هم، اظهار کرد: هنوز تصمیم خاصی نگرفته‌ایم، ولی در حال بررسی هستیم که یک اردوی داخل کشور برگزار کنیم. خوشبختانه شرایط تیم خوب است و تلاش می‌‌کنیم که از نظر مالی وضعیت بهتری پیدا کنیم . تاکنون ۲۳ تا ۲۴ درصد قراردادها را پرداخته‌ایم، ولی اکنون زمان شارژ مالی است که امیدوارم هیات مدیره هم کمک کند تا بازیکنان هم با تمرکز بیشتری به بازی ادامه دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391