برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: قلعه‌نویی مشکلی دارد، شکایت کند،کاری نکنند شخصیت‌شان را زیر سؤال ببرم

شنبه، ۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۸ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: اگر جوسازی علیه تیم ادامه داشته باشد حرف‌هایی می‌زنم که شخصیت‌شان زیر سؤال می‌رود.

محمد حسین جعفری

محمد حسین جعفری در مورد حواشی بازی فجرسپاسی و تراکتورسازی که در ورزشگاه دستغیب شیراز برگزار شد، عنوان کرد: شیراز نسبت به تبریز مرتفع است و به همین دلیل کمی دچار مشکل شدیم. موکت ورزشگاه دستغیب یکی از عواملی بود که ما را اذیت کرد. این موکت برای بازیکنان فجر هم خوب نیست و در دراز مدت به آنها آسیب می رساند.

وی با اشاره به مشکلات داوری در این مسابقه تصریح کرد: در دقیقه ۲۶ داور خطایی به نفع تراکتورسازی اعلام کرد اما کنار زمین یاوری چنان فریادی سر داور زد که او را تحت فشار قرار داد. متاسفانه شیوه تحت تاثیر قراردادن داور در فوتبال ما مرسوم است و امیدوار هستم کمیته داوران این نکات را بداند و پیگیری کند. از مربی‌ای بهره می بریم که به داوری کاری ندارد و به همین دلیل چون شیوه تحت تاثیر قراردادن داور در ایران مرسوم است نگرانیم که از این بابت ضرر کنیم.

جعفری در خصوص اینکه کاستا اولین مربی پرتغالی بود که ناموفق بود و برکنار شد و آیا اولیویرا می تواند در تراکتورسازی موفق شود، اظهار داشت: اولیویرا کارش را انجام می دهد و ما هم کار او را می پسندیم. البته ما هم گاهی محتاط هستیم اما می بینم که هر روز وضعیت بهتر از دیروز می شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با رد این مسئله که فروزان از حضور در تمرینات منع شده، گفت: فروزان مشکلی ندارد و هر روز در تمرینات هست. عده ای می خواهند برای ما خبرسازی کنند.

جعفری در ادامه در مورد اینکه امیر قلعه نویی سرمربی فصل گذشته تراکتورسازی اعلام کرده شکستن قفل آپارتمان او در تبریز از سوی باشگاه تراکتورسازی اخلاقی نبوده است، به فارس گفت: من جواب او را داده ام اما ما افرادی نداریم که خبرهایمان را بازتاب دهند. با امیر قلعه نویی حساب و کتابی داریم که باید انجام شود و این دلیل بر این نیست که یک باشگاه تخریب شود. چنین مسئله ای قابل پیگیری خواهد بود.

وی افزود: اگر قلعه نویی با شکسته شدن قفل در مشکل دارد و فکر می‌کند این کار غیر قانونی بوده می تواند شکایت کند. آپارتمان در اختیار باشگاه تراکتورسازی بوده و به جای ۱۰ ماه، ۱۳ ماه در اختیار او بود. ضمن اینکه او کلید آپارتمان را در اختیار یکی از دوستانش در تبریز گذاشته بود.

جعفری تصریح کرد: اگر بیش از این علیه تراکتورسازی جوسازی شود مجبورم حرف هایی بزنم که ممکن است شخصیت طرف مقابل زیر سؤال رود. با امیر قلعه نویی و سایرین مشکلی ندارم. ما با هم صحبت هم کرده ایم ولی حرف هایی که اخیرا زده می شود به تعمد است و می خواهند جریان سازی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391