برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدحسین جعفری: پایم را اندازه گلیمم دراز کردم

یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۰ — جهان

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه در مدت مدیریتم در این تیم همیشه پایم را به اندازه گلیمم دراز کرده‌ام، گفت: سیاست‌ها و برنامه‌های فعلی فدراسیون فوتبال در اداره باشگاه‌ها، به انحطاط آنها منجر می‌شود.

محمد حسین جعفری

محمدحسین جعفری امروز در گفت‌و‌گو با فارس در تبریز اظهار کرد: من هیچگاه به دنبال عوام فریبی نبوده و در مدیریت دو نیم ساله خود بر تیم تراکتورسازی تلاش کردم هر آنچه در مراسم معارفه خود ادعا کرده بودم، را پیاده کنم.


وی تشکیل هوادار یار را یکی از اقدامات خود در فوتبال تراکتورسازی و ایران ذکر کرد و افزود: امروز هوادار یار خواسته AFC است و کنفدراسیون فوتبال آسیا از تیم‌ها می‌خواهد که در ورزشگاه‌ها مهماندار داشته باشند و آنچه که من در سفر پرتغال به عنوان مهماندار در ورزشگاه دیدم، هنوز در ایران پیاده نشده است.


رد نفوذ پسر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بر باشگاه


جعفری در پاسخ به انتقاداتی مبنی بر نفوذ پسرش در باشگاه تراکتور سازی، بیان داشت: یکی از هوادار یارهای تراکتورسازی پسرم است که معتمد من است و هوادار یاران باشگاه، عاشقانی هستند که بدون هیچ چشمداشتی به تیم کمک می‌کنند.


جعفری نشست هم اندیشی با هوادار را نیز یکی دیگر از اقدامات باشگاه تراکتورسازی در زمان مدیریتش دانست و افزود: باشگاه تراکتور سازی با احترامی که نسبت به تماشاگران خود داشت، نشست هم اندیشی با هواداران خود را برگزار کرده و نظرات تیم را جویا شده است.


فاصله بین باشگاه‌های ما و اروپا زیاد است


مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز که اخیرا به همراه تنی چند از مسئولان فوتبال کشور در سفری از باشگاه‌های پرتغال بازدید کرده بود به فاصله زیاد موجود بین باشگاه‌های ایرانی و اروپایی اشاره و خاطرنشان کرد: باید با برنامه حرکت کرده و با اجرای یک برنامه مدون و هدفدار این فاصله را کاهش داد.


جعفری گفت: امروز هیچ باشگاهی در تصمیم گیری‌های کلان فوتبال ایران نقشی نداشته و تنها مجری تصمیم‌های گرفته شده است.


وی اضافه کرد: سیاست‌ها و برنامه‌های فعلی فدراسیون فوتبال در اداره باشگاه‌ها، به انحطاط آنها و در نتیجه ضعیف شدن فوتبال ایران و تیم ملی منجر شده و همین موضوع سبب ایجاد فاصله بین باشگاه‌های ایران با باشگاه‌های اروپایی می‌شود.


بلیت فروشی را به یک شرط پس می‌دهیم


جعفری در مورد بلیت فروشی که به خود باشگاه تراکتورسازی محول شده است، گفت: تنها با یک شرط حاضر هستیم بلیت فروشی را به فدراسیون فوتبال بازگردانیم.


وی گفت: شرط تراکتورسازی برای باز پس دادن مسئولیت بلیت فروشی، انعقاد قرارداد با این باشگاه و دریافت بخشی از قرارداد در ابتدا و مابقی طی چک است.


جعفری اضافه کرد: باشگاه تراکتورسازی تمام سهم سایر نهادها از بلیت فروشی را پرداخت کرده و تا این لحظه هیچ بدهی ندارد.


جعفری گفت: ما طبق ابلاغ AFC نخستین باشگاه ایرانی هستیم که مسئولیت بلیت فروشی را برعهده گرفتیم و در این زمینه به پیشرفت‌های خوبی دست یافتیم.


مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز ابراز امیدواری کرد که کارت‌های دائمی جایگزین کارت‌های الکترونیکی یک بار مصرف شود که استفاده از این کارت‌ها هم به سود تماشاگران بوده و هم باشگاه با نهادینه شدن فرهنگ استفاده از کارت‌های دائمی نافع خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391