برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوزه: خجالت می کشم درخیابان قدم بزنم

دوشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۵۰ — رسالت

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه جایگاه فعلی پرسپولیس درجدول درشان این تیم نیست، گفت: خجالت می کشم در خیابان قدم زده و شاهد ناراحتی هواداران باشم.

خوزه خاطرنشان کرد: پیروزی دردیدار باآلومینیوم تا حدودی اعتماد به نفس ازدست رفته بازیکنان رابرگرداندونفرات دراین چند روز تمرینات شادابی را برگزار کردند.وی افزود: باید این اعتماد به نفس را حفظ کرده تا دردیدار با سایپا نیز به پیروزی دست یافته و با آرامش به تعطیلات برویم.سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: از زمانی که لیگ برتر آغاز شده است،‌ به طورمداوم زیر فشار بوده و آرامش نداشته ایم و باید با تلاش فراوان آرامش را به تیم برگردانیم.خوزه خاطرنشان کرد: چنانچه دردیداربا سایپا آرامش داشته باشیم، شانس بالایی برای رسیدن به پیروزی خواهیم داشت. برای بردن باید فاکتورهای زیادی داشت که یکی از آنها استفاده از توپ های آخراست. ما دردیدارهای گذشته آمار خوبی برای گلزنی نداشته ایم که دلیل اصلی آن استرس مهاجمان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391