برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ژوزه مقابل میثاقیان پیروز نشود فوری اخراج می‌شود

سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۵ — بی‌باک‌نیوز

آرش عسکری - اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از شکست تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر برابر سپاهان درخواست نشست فوق العاده داده‌اند تا موضوع ناکامی‌های پرسپولیس را به صورت خاص بررسی کنند.

مانوئل ژوزه و تیم پرسپولیس

به نقل از رجانیوز، برخی اخبار نیمه رسمی حکایت از این داشت که تعدادی از هیات مدیره خواهان برکناری مانوئل ژوزه هستند اما مخالفت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه با این تصمیم مانع از اجرای این تصمیم شد .

ولی به نظر می‌آید با تشکیل نشست فوق العاده هیات مدیره پرسپولیس تصمیمات جدیدی در خصوص نحوه برخورد باشگاه با اعضای کادر فنی و برخی بازیکنان تیم اتخاذ شود،شایعات تایید نشده حکایت از این دارد که پس از تشکیل این نشست به احتمال بسیار زیاد یک یا دو بازیکن به صلاحدید سرمربی تیم از تیم فوتبال پرسپولیس اخراج خواهند شد.ممکن است نام علی کریمی به عنوان یکی از این بازیکنان اعلام شود چون وی به شدت برای پرسپولیس در روزهای اخیر حاشیه ساز شد.

چهارمین شکست پرسپولیس در رقابت‌های لیگ دوازدهم شرایط این تیم بحران زده را آشفته‌تر از هر زمانی کرد،تا مدیران این باشگاه لیگ برتری برای خروج از بحران جلسات متعددی برپا کنند تا شاید راه حلی برای برون رفت از این وضعیت پیدا کنند اما با وجود تلاش مدیران این باشگاه هیچ راهی جز اخراج سرمربی پرتغالی این تیم پیش روی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این باشگاه نیست.

هرچند مدیرعامل باشگاه اعلام کرد فعلا خبری از برکناری ژوزه مانوئل نیست اما منابع خبری نزدیک به باشگاه پرسپولیس مدعی‌اند چنانچه منابع مالی کافی برای پرداخت رقم قرارداد این مربی پرتغالی فراهم شود،این مربی پرتغالی که عملکرد مطلوبی در پرسپولیس نداشته است از کار برکنار می‌شود و یک مربی ایرانی جای وی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس را خواهد گرفت.

یک مقام آگاه در باشگاه پرسپولیس با اشاره به وضعیت آشفته تیم فوتبال پرسپولیس در برهه کنونی اعلام کرد تمام عوامل اجرایی و فنی باشگاه پرسپولیس در خلق این ناکامی سهیم هستند اما سهم برخی افراد در این رویداد بیشتر از سایرین است به همین دلیل باید برای پایان دادن به این وضعیت راه حلی مناسب اتخاذ شود که این مهم در جلسه ویژه هیات مدیره به صورت ویژه و خاص بررسی خواهد شد.

این مقام آگاه که تمایلی به ذکر نامش نداشت، در بخش دیگری از توضیحات خود درباره شرایط فعلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:« متاسفانه با وجود هزینه هنگفتی که صرف خرید بازیکنان جدید پرسپولیس شد هیچ یک از نفرات تازه وارد نتوانستند انتظارات هواداران را برآورده سازند به همین دلیل باید تصمیمی اخذ شود که بازیکنان از وضعیت کنونی جدا شوند. باید به این واقعیت اشاره کرد که بسیاری از بازیکنان پرسپولیس در حد و اندازه نام خود ظاهر نشدند!»

وی در ادامه گفت:«رفتار برخی بازیکنان به شخصیت تیم لطمه جدی وارد کرد از این رو تصمیم داریم با بازیکنانی که زمینه اتفاق را فراهم آورند برخورد جدی داشته باشیم ،معضل بازیکن سالاری عامل اصلی ناکامی این روزهای پرسپولیس است به همین دلیل مدیران باشگاه درنظر دارند بدون تعارف با بازیکنان متخلف برخورد کنند تا زمینه بی نظمی در پرسپولیس از بین برود.»

این مقام آگاه در باشگاه پرسپولیس احتمال برکناری مانوئل ژوزه در برهه کنونی را غیر ممکن ندانست اما با این حال گفت:« سرمربی تیم کارنامه خوبی نداشته است اما نمی‌توان ناکامی تیم فوتبال پرسپولیس را صرفا به نام وی ثبت کرد،او به اندازه خود در این ناکامی سهیم است اما مشکل پرسپولیس با اخراج مانوئل برطرف نمی‌شود بلکه مشکل این تیم را باید در عملکرد برخی بازیکنان در زمین بازی و خارج از زمین بررسی کرد.»

وی به رفتارهای غیر حرفه‌ای برخی بازیکنان پرسپولیس در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت:«امروز تمام نگاه‌ها به سمت ژوزه دوخته شده است اما باید به صراحت گفت که در این ماجرا ژوزه مقصر اول نیست،تمام رویدادهای پیدا و پنهان روزهای اخیر برای مدیران این باشگاه روشن است از این رو به احتمال بسیار زیاد طی روزهای آتی تصمیمات قاطعی در این خصوص اخذ خواهد شد تا بحران در پرسپولیس کنترل شود.»

این عضو ارشد باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت و گو خود درباره شرایط کنونی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعه استعفای قریب الوقوع محمد رویانیان از سمت مدیرعامل توضیح داد:« این شایعه کاملا بی اساس است و نمی‌دانم بر چه اساسی منتشر شده است.در آخرین نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس کلیه اعضا با قاطعیت از عملکرد مدیرعامل پرسپولیس حمایت کردند از این رو شایعه برکناری و استعفای رویانیان را نمی‌توان باور کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391