برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوزه: پرسپولیس نباید به یک بازیکن بسنده کند، شاید سال آخر فوتبال آن بازیکن باشد

یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۲ — ایمنا

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری گفت: پرسپولیس نباید به یک بازیکن بسنده کند زیرا شاید یک بازیکن سال آخر فوتبالش باشد.

مانوئل ژوزه و تیم پرسپولیس

مانوئل خوزه در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان و پرسپولیس در خصوص این دیدار اظهار داشت: این دیدار مثل یک داربی می‌ماند چون سپاهان و پرسپولیس دو تیم بسیار بزرگ هستند و بازی آنها احساساتی خواهد بود، قطعاً تماشاگر زیادی نیز برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه خواهند آمد.
وی ادامه داد: این دیدار همچنین دیداری است که توجه بسیاری از ورزش دوستان کشور را به سمت خود معطوف خواهد کرد. همه بازیکنان و مربیان دوست دارند در آن حضور داشته باشند و این دیدار را تجربه کنند. امیدوارم هر تیمی که بهتر بازی کند برنده این دیدار باشد و دوست دارم آن تیم پرسپولیس باشد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص خط زدن نام کریمی و انصاری فرد از لیست ۱۸ نفره با بیان این مطلب که این یک تصمیم تاکتیکی بوده است خاطرنشان کرد: خیلی از بازیکنان دیگر را هم در مقاطع اخیر از لیست خارج کردم و حرفی در مورد چرایی آن مسئله نزده‌ام. در مورد خط خوردن اسم کریمی و انصاری فرد هم نمی‌خواهم صحبتی کنم تا مانند بقیه با آنها رفتار کرده باشم.
خوزه افزود: ما در لیگ بازی‌های حساسی داریم و متاسفانه بازیکنان در لیگ آن کیفیتی که لازم است را ندارند، آنها در نیمه اول خوب بازی می‌کنند اما در نیمه دوم کیفیت نیمه اول را ندارند. متاسفانه لیگ ایران کوتاه ترین لیگی است که من دیده‌ام زیرا در کل فقط ۵ ماه لیگ برگزار می‌شود و ۵ ماه دیگر نیز بازیکنان در اختیار تیم ملی هستند. هیچ رقابتی به جز لیگ و جام حذفی نداریم و این اتفاقات همه به ضرر تیم ملی خواهد بود.
وی تصریح کرد: در مصر بازیکنان تنها ۵ روز قبل از بازی‌های ملی در اختیار تیم ملی قرار می‌گرفتند اما در ایران ۲ هفته قبل از یک بازی بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرند. متاسفانه باید بگویم برنامه لیگ را خیلی بد تنظیم کرده اند زیرا برای تیمی که ۶ بازیکن در تیم ملی دارد کار سختی است که با این شرایط بازیکنان را با هم هماهنگ کند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه فردا ۹۰ درصد ورزشگاه در اختیار تماشاگران سپاهان قرار خواهد گرفت نیز بیان داشت: با این اتفاق ما راحت تر هستیم زیرا این امر روحیه بیشتری به بازیکنان ما می‌دهد که بخواهند آن چیزی را که هستند نشان دهند و خودشان را ثابت کنند.
خوزه همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه خلاء کریمی را چه بازیکنی پر خواهد کرد گفت: پرسپولیس نباید به یک بازیکن بسنده کند زیرا شاید یک بازیکن سال آخر فوتبالش باشد. با احترام به بقیه بازیکنان باید بگویم من می‌دانم که چکار می‌کنم. نتایج ما خوب نبوده است زیرا ۱۵ روز قبل از اینکه لیگ شروع شود به این تیم آمده ام و وقت کافی نداشتم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391