برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کعبی:کریمی نیازی به باندبازی ندارد،توپ های لیگ مثل سنگ است

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۵ — گل

با شناختی که از علی کریمی دارم فکر می کنم اینها در حد تهمت است. کریمی این قدر بازیکن بزرگ و شناخته شده ای است که نیاز به باند و باندبازی ندارد

حسین کعبی

حسین کعبی مدافع راست راه آهن در بازی با داماش گیلان در لیست ۱۸ نفره قرار نداشت که همین موضوع حرف و حدیث هایی را به وجود آورد.

او در این خصوص که چرا در فهرست ۱۸ نفره نبوده می گوید:« هیچ مشکل خاصی نبود، مگر بازیکن مصدوم باید در لیست ۱۸ نفره قرار بگیرد؟ متاسفانه هنوز آن مصدومیتی که از ناحیه آشیل و مچ پا در بازی با تراکتور برای من به وجود آمد، خوب نشده است.بعد از بازی با تراکتور صبر کردم تا بهتر شوم و این اتفاق هم افتاد. حتی در اردوی ترکیه بازی کردم، گل زدم و پاس گل دادم و اصلا مشکلی نبود ولی دیدید که مقابل استقلال فقط یک نیمه بازی کردم و در نیمه دوم این قدر مچم درد گرفت که دایی مرا تعویض کرد.»

او ادامه می دهد: الان نباید هیچ مصدومیتی داشتم چون کاملا خوب شده بودم ولی این قدر زمین های لیگ برتر به جز آزادی سفت و محکم هستند که دوباره از همان ناحیه مصدوم شدم. متاسفانه توپ های لیگ برتر هم افتضاح است. این قدر داد می زنیم کسی صدای ما را نمی شنود و زور ما بازیکنان به جایی نمی رسد. مسئولان نمی پرسند چرا گلرها و بازیکنان دارند از وضعیت بد توپ‌ها می نالند؟ توپ مثل سنگ است و اصلا نمی شود بغل پا زد. زمین راه آهن هم طوری است که انگار داریم روی آسفالت بازی می کنیم.»

از کعبی در خصوص وضعیت پرسپولیس سوال می کنیم که اینگونه جواب می ردهد:« دعا می کنم وضعیت پرسپولیس هرچه زودتر خوب شود و بتوانند به شرایط ایده آل برگردند. من دوست دارم این تیم موفق شود. بالاخره مسئولان این تیم زحمت کشیدند و تیم خوبی بستند ولی مشخص است که بازیکنان مشکل روحی روانی دارند و باید همه پرسپولیسی دست به دست هم دهند تا به تیم کمک شود. واقعا حیف است که چنین تیمی با این بازیکنان خوب به این شرایط برسد. دلم برای پرسپولیس می تپد و به خاطر هواداران ناراحتم. »

کعبی با اشاره به غیبت علی کریمی در بازی با سپاهان و شایعه تشکیل باند توسط این بازیکن می گوید:« من بازیکن راه آهنم و اصلا نمی دانم تفکر مربی پرسپولیس چیست. بالاخره آنها داخل تیم هستند و از همه چیز خبر دارند. در جریان باند و باندبازی کسی هم نیستم ولی با شناختی که از علی کریمی دارم فکر می کنم اینها در حد تهمت است. کریمی این قدر بازیکن بزرگ و شناخته شده ای است که نیاز به باند و باندبازی ندارد. او به تیمش تعصب دارد و می بینید که چه در بیرون چه در زمین باشد از این وضعیت ناراحت می شود. او بازیکن ملی پوش و بزرگی است و نباید به او تهمت الکی زد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391