برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاپیتان نفت آبادان: سقوط نمی‌کنیم

چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۵۶ — ایسنا

کاپیتان تیم فوتبال نفت‌ آبادان معتقد است در دیدار این تیم با فولاد، حق فوتبال ادا نشد زیرا باید بازی با نتیجه تساوی به پایان می‌رسید.

تیم صنعت نفت آبادان

روح‌الله‌ عرب اظهار‌کرد: به نظرم ما بازی بسیار خوبی در نیمه اول مقابل فولاد به نمایش گذاشتیم ولی متاسفانه توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد و بر اثر دو اشتباه، گل دریافت کردیم.

وی با بیان این‌که با دریافت این دو گل، شیرازه تیم‌مان از هم پاشید، ادامه‌داد: در نیمه دوم سعی کردیم خودمان را جمع کنیم. در دقایق ابتدایی این نیمه دو فرصت صد درصد گل‌زنی به دست آوردیم که متاسفانه این دو موقعیت را به راحتی از دست دادیم.

این بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان عنوان‌کرد: در این دیدار گل سوم را در حالی که حمله کرده بودیم بر اثر ضدحمله دریافت کردیم. به نظرم اختلاف ما با فولاد دو گل نبود و نتیجه تساوی عادلانه بود.

وی درباره ضعف خط حمله تیم در این دیدار گفت: به نظرم از هفته پنجم عملکرد خط دفاع‌مان بسیار بهتر شده بود. طی هفته گذشته نیز بچاری مربی تیم، تمرینات اختصاصی در این زمینه گذاشت و به بازیکنان گفته بود که در این بازی ریسک نکنید زیرا فولاد خط حمله بسیار قوی و سرعتی‌ای دارد.

عرب افزود: طبق آنالیز تیم حریف از بازیکنان خط دفاع خواسته شده بود که پاس ندهند زیرا خط جلو فولاد خوب می‌دود و توپ را ازآن خود می‌کند که متاسفانه به همین صورت شد و بر اثر دو اشتباه در این زمینه، گل دریافت کردیم.

وی اظهار‌کرد:‌ قبل از دیدار با فولاد من به عنوان کاپیتان تیم و بچاری و فرهانی کمک‌مربی‌های تیم، با بازیکنان خیلی صحبت کردیم تا آن‌ها به شرایط روحی و روانی لازم برگردند و بتوانیم بازی خوبی مقابل فولاد برگزار کنیم و وضعیت‌مان را در جدول بهبود بخشیم.

بازیکن شماره ۲۳ زردپوشان نفت‌ آبادان درباره تیم فولاد، گفت: انتظارم از این تیم بیشتر بود و فکر می‌کردم مقابل ما بسیار بهتر بازی کنند زیرا مهره‌های بسیار خوب و مربی قوی‌ای دارند. به نظرم دیروز، روز خوب فولاد نبود.

وی در ادامه با بیان این‌که امسال این حس ‌که تیم‌مان سقوط کند را ندارم، افزود: این در حالی است که سال‌های قبل چنین حسی را داشتم. من به بازیکنان تیم‌مان اطمینان دارم ولی به نظرم ما به یک تلنگر احتیاج داریم.

عرب ادامه‌داد: به نظرم تیم ما از معدود تیم‌هایی است که بازیکنانش چهار سال است کنار یکدیگر کار می‌کنند. ما تیم بسیار خوبی داریم و امیدوارم در این چند روزی که به ما استراحت داده شده است، مدیرعامل باشگاه یک سرمربی خوب انتخاب کند.

وی عنوان‌کرد: در صحبت‌هایی که با خلیل صالحی داشتم، ‌گفت "ظرف ۴۸ ساعت آینده سرمربی تیم مشخص می‌شود." مطمئن باشید تغییر جدید می‌تواند به تیم کمک کند تا در این چند بازی که به نیم‌فصل باقی مانده است، بتوانیم خودمان را بالا بکشیم.

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت‌ آبادان با بیان این‌که من از کسانی بودم که از کاستا بسیار حمایت کردم، افزود: واقعا کاستا را دوست داشتم؛ او شخصیت بسیار خوبی داشت ولی به نظرم دیگر وقتش بود که از تیم جدا شود.

وی خاطرنشان‌کرد: واقعیت این است که ما با این مربی پرتغالی به یک بن‌بست تاکتیکی رسیده بودیم. او به یکسری از مسایل اعتقاد نداشت در حالی که این مسایل در فوتبال ایران حرف اول را می‌زد. به نظرم برکناری کاستا، تصمیم بدی نبود.

عرب درباره تعطیلی چند روزه لیگ، گفت: مطمئنا این تعطیلی به ما کمک می‌کند. ما باید بتوانیم هر چه سریع‌تر از این شرایط جدا شویم و معتقدم بازیکنان‌مان باید به این باور برسند. امیدوارم با سرمربی جدید به این خودباوری برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391