برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جادوگر: با ۵۰ هزارتومان همه تان را می خرم

یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۶ — افکارنیوز

این‌ها یک مشت ... هستن. اینقدر خوردن... شده‌اند. با‌۱۰۰ هزار تومان .... نه با‌۵۰ هزار تومان می‌توانم همه این‌ها را برای شما بخرم!

به نقل از روزنامه خراسان، بعد از تمرین صبح دیروز تیم ملی اتفاقی افتاد‌‌ که در نوع خود بسیار عجیب است.در حالی‌که اغلب خبرنگارها در گوشه‌ای از زمین شماره ۲ آزادی جمع شده‌ و با هماهنگی سرمربی تیم ملی، مشغول صحبت با آندو، قاضی و خلعتبری بودند، علی کریمی به همراه دو تن از طرفدارانش در گوشه‌ای‌ از زمین حرف‌هایی بسیار زننده به زبان آورد. یکی از این طرفداران که دختر کوچکش را برای دیدن علی کریمی آورده بود، به بازیکن با‌تجربه تیم ملی گفت: «چرا آقای... در روزنامه... علیه شما می‌نویسد؟»

علی کریمی هم سریعا پاسخ او را این‌گونه داد: «همین خبرنگارها و همین آدم تا چند سال پیش می‌آمدند این‌جا دو ساعت می‌ایستادند تا من دو کلمه با آن‌ها حرف بزنم. ولی الان علیه ما شده‌اند!» او اضافه کرد: «این‌ها یک مشت ... هستن. اینقدر خوردن... شده‌اند. با‌۱۰۰ هزار تومان .... نه با‌۵۰ هزار تومان می‌توانم همه این‌ها را برای شما بخرم!»

این حرف‌های کریمی سریعا از طریق یک خبرنگار به کارلوس کی‌روش منتقل شد که سرمربی تیم ملی نیز از مدیر‌رسانه‌ای تیم ملی که همان مدیر روابط عمومی فدراسیون نیز هست بخواهد که این موضوع را با خبرنگار شاهد ماجرا حل و فصل کند! حسینی هم سپس تاکید کرد، بهتر است این ماجرا همین‌جا «دفن» شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391