برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کارلوس کروش: بازیکن کره به من فحش داد و داور مرا اخراج کرد

چهارشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۴ — خبرآنلاین

کارلوس کروش در پایان بازی ایران و کره بیش از همیشه شاد بود. شاید این مهم ترین برد تیم ملی بود از زمان حضورش در کشورمان.

کارلوس کی‌روش

کارلوس کروش بعد از بازی تیم ملی با کره جنوبی به خبرآنلاین گفت:« الان این قدر خسته ام که می خواهم تمام چهارشنبه را فقط بخوابم و استراحت کنم. اما از پنجشنبه همه چیز از نو آغاز می شود. اصل کار ما از الان شروع می شود. به مردم هم بگو ، ۳ هفته بعد ، در بازی با ازبکستان ، دوباره قرار همه ما اینجاست در ورزشگاه آزادی. »

کارلوس تیمش تا دقیقه ۶۰ بازی همچنان نشانی از طراوت و شادی نداشتند اما انگار یکباره با اخراج مسعود شجاعی ، انرژی بازیکنان ایران آزاد شد. کارلوس همه کار در کنار زمین کرد. فریادهایش سر بازیکنان خودی و کره ای تا جایی ادامه پیدا کرد که از زمین بازی اخراج شد . اتفاقی که شاید در بازی با ازبکستان برای تیم مشکل ساز شود. او اما این نظر را ندارد؛« اگر برابر ازبکستان هم همه با هم متحد باشیم ، و اینگونه مثل یک تیم ، هم روی سکوها و هم درون زمین با هم کار کنیم ، مشکلی پیش نمی آید.» اما چه شد که کارلوس با بازیکن کره ای دهان به دهان شد؟ کارلوس که به تصمیم داور اعتراض داشت ، می گوید:« در آن صحنه بازیکن کره ای با صدایی بلند به من توهین کرد و همه این حرف را شنیدند. داور اما به من کارت قرمز نشان داد و حتی با یار کره ای حرفی نزد. داور بازی در قواره بازی بزرگی مثل ایران و کره نبود. »

کارلوس از همه بازیکنانش به یک اندازه راضی است و میان شان فرقی نمی گذارد:« همه تیم تلاش کردند . بازیکنان و هواداران در کنار هم. قوچان نژاد و دژاگه همان قدری خوب بودند که دیگر بازیکنان تلاش داشتند. از همه تیمم برای تلاش شان راضی هستم.»
سرمربی تیم ملی شکست مقابل کره را کافی نمی داند و دنبال سرگروهی است: «ما به این برد راضی نشده ایم. ایران دنبال سرگروهی است. ما می دانیم که کار هنوز تمام نشده. هنوز بازی های زیادی مانده و امتیازات زیادی بین تیم‌ها تقسیم می شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391