برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تهدید کی روش از سوی یک سردبیر

سه‌شنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۴ — مشرق

سردبیر یک رسانه ورزشی سرمربی تیم ملی فوتبال را تهدید کرده که علیه اش موجی وسیع را ایجاد خواهد کرد.

کارلوس کی‌روش

در فوتبال ایران هر روز اتفاقاتی می افتد که در خارج از مرزهای این سرزمین، نادر و شاید بی سابقه باشد. البته نکته حایز اهمیت این است که هر چه می گذرد، رنگ و بویی تازه و ابعادی جدید به خود می گیرد.
پس از تحریم رسانه‌ها توسط ملی پوشان که در نوع خود اتفاق نادری در فوتبال ایران بود و حاکی از نبود نظارتی بر شماری بازیکن، جدیدا اتفاق کمیاب دیگری رخ داده که در تاریخ فوتبال ایران موارد چندانی مانند این را نمی توان یافت.
سردبیر یکی از رسانه های ورزشی کارلوس کی روش را تهدید کرده که اگر دو بازیکن مورد نظر او را که نقش اصلی در تحریم رسانه‌ها داشته اند، از تیم ملی خط نزد، در رسانه خود دست به تخریب او و تیم تحت هدایتش خواهد زد. تهدید کمیابی در دنیای فوتبال که نشان از فضای افسار گسیخته این رشته و مدیریتش دارد که هر کسی با زبان تهدید می خواهد به اهداف خود برسد.
این سردبیر در خواسته خود اصرار دارد؛ اما به حرف او تاثیری داده نشده و فقط از این تهدید این به جا مانده که هیچ اتفاقی در این فوتبال دیگر غیر ممکن نیست. اگر فردا شنیدید در ارنج تیمی کسی دخالت کرد، چندان تعجب نکنید چون وقتی یک رسانه از سرمربی تیم ملی چنین درخواستی می کند، دیگر چیز خاصی نیست که تعجب برانگیز باشد. البته، این به معنای تایید رفتار بازیکنان تیم ملی نیست که از کوزه همان تراود که در اوست. نکته در رها بودن فوتبال و نبود مدیریت حداقلی در آن است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391