برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خارجی‌های استقلال یک میلیون جریمه شدند

چهارشنبه، ۱۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۱ — ورزش۳

اعضای تیم استقلال برای بازی با تراکتور سازی آماده می‌شوند، اما این در حالی است که مربیان همواره پس از پایان تعطیلات با مشکلات عمده‌ای روبرو هستند.

تیم استقلال

پیش از آغاز تعطیلات اعضای باشگاه به بازیکنان اعلام کردند برای حضور در تمرینات برنامه ریزی لازم را داشته باشند تا استقلال در جلسات تمرینی به مشکلات عمده بر نخورد اما برخی این موضوع را نادیده گرفتند و باعث این شدند که آبی‌ها تصمینات دیگری را اتخاذ کنند و در این خصوص با باشگاه هماهنگ شوند.

گفتنی است، اعضای حاضر در تمرینات هر روز شرایط را برای امیر قلعه نوعی و مسئولان استقلال گزارش می کنند و در این میان غیبت اعضای تیم مورد بررسی کامل قرار گرفته است، زیرا پیش از آغاز تعطیلات در این خصوص به اعضای تیم اخطار داده است اما برخی بازیکنان این موضوع را نادیده گرفتند.

از جمله بازیکنانی که شرایط را در نظر نگرفتند خارجی‌های استقلال هستند.

توزی و ساموئل به کشورشان سفر کردند و در تمرینات دوشنبه شرکت نکردند زیرا قرار بود آنها یک روز بیشتر از دیگر بازیکنان زمان داشته باشند و پس از آن در تمرینات شرکت کنند اما این اتفاق رخ نداد و این دو بازیکن در تمرینات دوشنبه شرکت نکردند تا جریمه‌ای نقدی برای آنها در نظر گرفته شود.

در گزارش جریمه یک میلیون تومانی آنها به باشگاه ارائه شده است تامسئولان آن را مورد بررسی قرار دهند و تصمیم نهایی اتخاذ شود.

البته این مبلغ از قرار داد بازیکنان خاطی کسر می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391