برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته انضباطی مربیان لیگ برتری را تهدید کرد

پنجشنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۳ — ایسنا

حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بر حضور مربیان لیگ برتری در کنفرانس خبری قبل و بعد از بازی تاکید کرد.

اسماعیل حسن زاده در این باره گفت: مربیان لیگ برتری باید در کنفرانس‌های خبری قبل و بعد از بازی شرکت کنند. البته من در نامه‌ای به بهروان سرپرست سازمان لیگ هم تاکید کرده‌ام که این اتفاق باید بیفتد. ما درباره مربیانی که در کنفرانس شرکت نکرده بودند یک سری حکم صادر کردیم. مذاکراتی در این زمینه با بهروان داشتیم و توافق شده بود که سازمان لیگ طی نامه‌ای به کمیته انضباطی درخواست بخشش سرمربیان لیگ برتری کند و از این به بعد در صورت غیبت غیرموجه سرمربیان تیم‌های لیگ برتری مستحق مجازات نقدی شناخته شوند.

وی ادامه داد: به همین دلیل من در نامه‌ای به سرپرست سازمان لیگ نوشته‌ام که اگر سازمان لیگ می‌خواهد مربیان بخشیده شوند، موضوع را طی نامه‌ای به اطلاع کمیته انضباطی برساند. در غیر این صورت با وجود صدور رای قطعیت دادنامه، سرمربیانی که مبلغ جریمه نقدی ظرف مهلت یک ماهه از تاریخ ابلاغ پرداخت نکرده‌اند تا پرداخت جریمه از همراهی تیمشان محروم خواهند بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391