برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: ابرقویی‌نژاد از من خواست استعفا بدهم،مدیر عامل حرفی در مورد اخراج نزده!

شنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۶ — مهر

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اعلام اینکه مدیر عامل باشگاه صحبتی در مورد اخراج وی نکرده گفت: ابرقویی‌نژاد گفت هیات مدیره دیگر نمی‌خواهد سرمربی تیم باشم و از من خواست که استعفا بدهم.

رسول کربکندی

رسول کربکندی، در خصوص صحبت‌هایی که در برخی از رسانه‌ها مبنی بر برکناری وی از هدایت تیم فوتبال ذوب آهن مطرح شده بود، ضمن بیان مطلب فوق گفت: زمانی که من هدایت تیم ذوب آهن را برعهده گرفتم این تیم ۱۴ بازیکن خود را از دست داده بود. در آن موقع دیدگاه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن این بود که ضمن ماندن تیم در رقابت‌های لیگ برتر نتایج خوبی گرفته و به دنبال ارتقای جایگاه ذوب‌آهن در جدول لیگ نیز باشیم. البته آنها بر گرایش به بومی گرایی در تیم نیز تاکید داشتند.

وی در همین خصوص افزود: علیرغم اینکه در ۵ هفته نخست رقابتهای لیگ برتر ۵ باخت داشته و شروع خوبی نداشتیم اما در ادامه نتایج بدی نگرفته و روند رو به رشدی را طی می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تاکید کرد: متاسفانه برخی از اعضای هیئت مدیره جدید باشگاه ذوب آهن توقعشان از تیم بالا بوده و اطلاعاتشان در مورد شرایط حال حاضر تیم و مشکلاتی که داریم کم است. آنها به گونه‌ای رفتار می کنند و انتظار دارند که گویی ذوب آهن باید در رقابت‌های این فصل لیگ برتر قهرمان شود.

کربکندی در خصوص اخباری که در مورد اخراجش از سرمربیگری تیم ذوب آهن مطرح شده، گفت: روز چهارشنبه ابرقویی نژاد عضو هیات مدیره باشگاه با من تماس گرفت و از من خواست تا به هیات فوتبال اصفهان بروم تا با من صحبتی داشته باشد. زمانی که من به دیدن ابرقویی نژاد رفتم وی به من گفت هیات مدیره باشگاه تصمیم گرفته که دیگر به عنوان سرمربی تیم با من همکاری نکنم و من هم گفتم این موضوع حق باشگاه است که بخواهد با من قطع همکاری کند.

وی افزود: اما ابرقویی نژاد در ادامه صحبتهایش از من خواست استعفا بدهم اما من به وی گفتم استعفا یعنی فرار از مسئولیت و چون در حال حاضر ذوب آهن روند رو به رشدی را طی می‌کند این کار را انجام نمی دهم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تاکید کرد: در حال حاضرمدیرعامل باشگاه از من حمایت می‌کند و اگر اختلافی بین اعضای هیات مدیره وجود دارد به من ارتباطی ندارد، هنوز مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص اخراج من تصمیمی نگرفته و هیچ چیزی در این خصوص کتبا به من اعلام نشده است. در حال حاضر من فقط این موضوع را از طریق برخی از رسانه‌ها شنیده ام.

وی در خاتمه تاکید کرد: من روز شنبه بر سر تمرین تیم حاضر نمی شوم و قصد دارم با مدیرعامل باشگاه صحبتی داشته باشم تا تکلیفم هر چه سریعتر مشخص شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391