برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: این حرف‌های کلیشه‌ای بازیکنان ذوب‌آهن ناراحتم نمی‌کند

یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۴ — ایمنا

رسول کربکندی از زمان برکناری‌اش حرف خاصی در مورد ذوب‌آهن بر زبان نیاورده و هنوز که هنوز است در این زمینه سکوت می‌کند.

رسول کربکندی

کربکندی در مورد تغییرات اعضای کادر فنی ذوب‌آهن می‌گوید: من واقعاً برای کادر فنی جدید آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم نظری که هیات مدیره روی آن توافق داشته، به نتیجه رسیده و تیم بتواند با این کادر شرایط بهتری پیدا کند.
برخی می‌گویند ذوب‌آهن بعد از نتایج خود با کربکندی، به شوک احتیاج داشت اما کربکندی این مسئله را قبول ندارد و با وجودیکه نمی‌خواهد در این زمینه مفصل حرف بزند، مختصر می‌گوید: طبیعی است که من این مسئله را قبول نداشته باشم اما به هر حال زمان باید این مسئله را نشان بدهد و اگر تیم در بازی‌های آینده پیروز شد، مشخص می‌شود که این شوک مثبت بوده است.
اصلا نمی‌خواهم در این زمینه صحبتی کنم و در مورد ذوب‌آهن سکوت می‌کنم چون تیم چند روز دیگر بازی دارد و نمی‌خواهم خدشه‌ای به حرکت این تیم وارد شود. دوست ندارم برخی بگویند روحیه این تیم را خراب کردم بنابراین جز آرزوی موفقیت حرف دیگری نمی‌زنم.
از کربکندی در مورد اظهار نظر فرهاد کاظمی که گفته بود هر روز با کربکندی در تماس است، می‌پرسیم که او تصریح می‌کند: به نظر من بخشی از این حرف‌ها شکسته نفسی بوده است. او روز اول فقط زنگ زد و از من برای حضور در ذوب‌آهن اجازه گرفت و من به او گفتم حتما در ذوب‌آهن موفق می‌شوی اما دیگر بعد از آن روز تماسی بین ما رد و بدل نشده و او در مورد اینکه گفته بود هر روز با من تماس می‌گیرد اغراق کرده است.
او می‌گوید: به هر حال با مصاحبه‌هایی که بازیکنان می‌کنند و می‌گویند تیم شاداب و با روحیه است، کاظمی تا اینجای کار موفق بوده اما باید تفکرات هیات مدیره و کادر جدید را در بازی‌ها می‌بینیم.
سرمربی ذوب‌آهن در مورد مصاحبه‌های اخیر بازیکنان این تیم و به کار بردن جملاتی در مورد فرهاد کاظمی مشابه آنچه در مورد کربکندی به کار می‌بردند نیز می‌گوید: من هیچ نظری در مورد این مسئله ندارم چراکه به نظرم افراد جامعه قاضی‌های خوبی هستند و این جمله‌های کلیشه‌ای که برای من یا خیلی‌های دیگر می‌گویند، برای من عادی است و از این حرف‌ها ناراحت نمی‌شوم چون این مسائل را در فوتبال ایران طبیعی می‌دانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391