برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیغام‌ محرمانه هیات‌ مدیره‌ به‌ رویانیان

شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۸ — بی‌باک‌نیوز

ماجرای درگیری علی کریمی و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به سریال تکراری و خسته کننده فوتبال ایران تبدیل شده است،با وجود این که طرفین درگیر در این ماجرا هیچ تمایلی به ادامه همکاری با یکدیگر ندارند بازهم مدیرعامل باشگاه اصرار به ادامه همکاری آنها با یکدیگر دارد چون محمد رویانیان دوست ندارند به واسطه از دست دادن یکی از این دو نفر به سوژه اصلی منتقدان و هواداران این باشگاه تبدیل شود.

علی کریمی

سخنان کایپتان اخراجی سرخپوشان و اظهارات تند سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص رفتار علی کریمی خود گویای این واقعیت است که کریمی و مانوئل ژوزه یکدیگر را قبول ندارند اما میانجیگری محمد رویانیان باعث شد کریمی از پرسپولیس جدا نشود ولی این عدم جدایی سبب نشد تا علی کریمی دوباره به جمع بازیکنان پرسپولیس برگردد.

مقاومت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برابر تصمیم سرمربی پرتغالی تیم مبنی بر اخراج بازیکن حاشیه ساز پرسپولیس،زمینه ایجاد تنش میان مدیران این باشگاه را نیز به وجود آورد، عده‌ای از مدیران باشگاه پرسپولیس با انتقاد از تصمیم بحث برانگیز مدیرعامل در حمایت از بازیکن اخراجی،رفتار رویانیان را غیر حرفه‌ای توصیف کردند و خواستار تجدید نظر مدیرعامل باشگاه در این ماجرا شدند اما رویانیان و حامیانش در باشگاه پرسپولیس مدعی شدند راهکار مدیرعامل در این ماجرا مفید فایده قرار خواهد گرفت.


با تداوم درگیری‌ها ماجرای علی کریمی و باشگاه پرسپولیس به چالشی بزرگ برای مجموعه مدیریتی پرسپولیس تبدیل شد،هرچند حجم قابل توجهی از این تنش‌ها از دید افکارعمومی پنهان ماند اما با اتمام بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر کره‌جنوبی علی کریمی سکوت طولانی خود را شکست و با انتقاد از رفتار مدیرعامل پرسپولیس، محمد رویانیان را با سخنانی غیرمنتظره با لحنی تند مورد خطاب قرار داد، انعکاس این سخنان در رسانه‌های جمعی به ویژه رسانه ملی با عصبانیت رویانیان همراه شد به گونه‌ای که وی با عصبانیت مدیران رسانه ملی را به حمایت از بازیکن اخراجی پرسپولیس متهم کرد و مدعی شد آنها از کریمی بت ساخته‌اند!

انتقاد صریح مدیرعامل پرسپولیس از مدیریت رسانه ملی سبب شد برخی مدیران رسانه ملی با گلایه از رفتار مدیرعامل پرسپولیس در گفت و گو با برخی مدیران ارشد دستگاه ورزش از رفتار رویانیان ایراد بگیرند، مدیران ارشد ورزش که هیچ پاسخی برای توجیه رفتار مدیرعامل نداشتند تصمیم گرفتند برای پایان دادن به این وضعیت رویانیان را آرام کنند تا شاید این تنش‌ها خاتمه یابد.


گفته می‌شود اعضای هیات مدیره تصمیم دارند در نخستین نشست هیات مدیره به مدیرعامل پرسپولیس اخطار دهند که در گفتار خود قدری محتاطانه رفتار کند، چون تداوم رفتارهای وی با مدیریت رسانه ملی می‌تواند مجموعه پرسپولیس را با چالشی بزرگ رو به رو کند، از طرفی برخی اخبار غیر رسمی حکایت از این دارد که در نشست آتی هیات مدیره برخی اعضا تصمیم دارند سرنوشت علی کریمی را به رئیس سازمان فوتبال باشگاه پرسپولیس محول کنند تا از این پس مهدی تاج در خصوص علی کریمی و مشکلات وی تصمیم گیری کند.

زمزمه‌های پنهانی نزدیکان باشگاه پرسپولیس از این ماجرا حکایت دارد که هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از فضای به وجود آمده در جامعه بابت اخراج علی کریمی و مصاحبه‌های دنباله‌دار مدیرعامل پرسپولیس به هیچ وجه رضایت ندارند از این رو قصد دارند با بررسی این اتفاقات به مدیرعامل تذکر بدهند تا با اصلاح موضع گیری‌های خود مانع از افزایش حاشیه‌های پیرامون باشگاه شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391