برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: توزی باید پاسخگو باشد

پنجشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۶ — بی باک

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران درخصوص غیبت ˈرودریگو توزیˈ در تمرینات استقلال،گفت: این بازیکن مسایل درون خانوادگی را در رسانه‌ها مطرح کرده است وبه خاطر این اقدام باید پاسخگو باشد.

میرشاد   ماجدی

ˈمیرشاد ماجدیˈ در حاشیه تمرین عصر امروز(چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال تهران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: تمامی بازیکنان استقلال با مشکل مالی و عدم دریافت قراردادها مواجه بوده اند و تصمیمی که توزی اتخاذ کرد، اشتباه بود.

وی درپاسخ به این سوال که این بازیکن برزیلی چه زمانی باید به ایران باز می گشت، عنوان کرد: توزی می بایست سه شنبه شب به ایران می آمد که متاسفانه این امرعملی نشد وبه طور یقین زمانی که به تهران بازگشت باید در نشستی با مدیرعامل دلیل صحبت‌ها و غیبتش را توضیح دهد.

ماجدی اظهار داشت: ˈعلی فتح الله زادهˈ از رسانه ای کردن مشکلات خانوادگی استقلال در رسانه‌ها از سوی توزی ناراحت است.

سرپرست باشگاه استقلال تهران ادامه داد: ˈجی لوید ساموئلˈ و ˈفابیو جان واریوˈ دیگر بازیکنان خارجی استقلال باصبوری این مشکل را پشت سرگذاشته و پس ازجلسه ۲ ساعته بازیکنان با مدیر عامل به این مساله پایان دادند که توزی نیز باید همین روش را در پیش می گرفت.

وی افزود: از جزییات قرارداد وی اطلاعی ندارم، توزی بازیکن خوبی است و به طور یقین برای تاکتیک های مربیان مفید بوده و در کنار ما می ماند. اما باید توضیحات قانع کننده بدهد.

ماجدی درمورد جدایی ˈفریدون زندیˈ از استقلال عنوان کرد: این بازیکن از نظر روحی و روانی آماده نبود و زمانی که کادر فنی اعلام کرد به وی نیاز دارد به همراه خانواده اش برای گرفتن رضایت نامه به دفتر باشگاه آمد و در تمرینات و بازی‌ها انگیزه نداشت که همین موضوع باعث شد تا کادر فنی به رفتن وی رضایت بدهد.

وی درخصوص حواشی موجود دراستقلال گفت: از هواداران استقلال می خواهم همواره حرمت‌ها را حفظ کنند.تاکنون با مشکلات خاصی که داشتیم نتیجه مناسب کسب کرده وچنانچه حمایت‌ها ادامه پیدا کند به طور یقین در پایان فصل نتیجه دلخواه هواداران را به ارمغان می آوریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391