برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرفاوی سرمربی صبای قم شد

سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۱ — فوتبال‌آی‌آر

در روزهای گذشته خبر انتخاب مرفاوی به عنوان سرمربی صبا منتشر شده بود اما برخی مدیران باشگاه منتظر تایید هیئت مدیره بودند تا این انتخاب اعلام شود.

صمد مرفاوی

پس از جدایی یحیی گل‌محمدی، هیئت مدیره باشگاه صبا تشکیل جلسه داد و صمد مرفاوی را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کرد. گل‌محمدی که سرمربی صبا بود با جدا شدن از این تیم به عنوان مربی پرسپولیس در کنار ژوزه مشغول فعالیت شد.

سید رضا دهناد ریئس هیات مدیره این باشگاه با بیان اینکه جدایی یحیی گل محمدی از تیم فوتبال صبا بر اساس درخواست خود او بوده است، اظهار کرد: بحث جدایی گل محمدی از تیم صبا زمانی شکل گرفت که از جانب باشگاه پرسپولیس برای وی پیشنهاداتی ارسال شد و این مورد زمینه بروز برخی مشکلات و حواشی را در تیم صبا ایجاد کرده است.

وی در ادامه با اشاره به گزینه های مختلف برای انتصاب سمت سرمربی تیم فوتبال صبای قم، گفت: بار فنی، جوان گرایی، نداشتن حواشی و قیمت پیشنهادی از اولویت های انتخاب سرمربی برای تیم صبای قم است که در بین سرمربیان کشور، چند گزینه مطرح شده اند که مورد بررسی مجمع تیم صبا قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به بررسی های کارشناسی شده در سطح مربیان انتخابی، اعلام کرد: براساس برنامه ریزی‌ها و بررسی های انجام شده صمد مرفاوی به سمت سرمربی تیم فوتبال صبا انتخاب شد و فرصت انتخاب مربی و کمک مربی نیز به وی داده شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391