برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی: مگر کم استعداد داریم که افتادیم دنبال دو رگه ها

شنبه، ۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۵ — خبرآنلاین

پرویز مظلومی می گوید اگر تیم ملی به جام جهانی نرسد همه ما آسیب می بینیم برای همین مربی باید دقت بیشتری بکند.

پرویز مظلومی

پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال باری دیگر از روند دعوت دو رگه‌ها به تیم ملی انقاد کرد و گفت:« من هم مثل همه نگران تیم ملی هستم که این حرف‌ها را می زنم. فقط می خواهم بپرسم بازیکنی مثل امید نظری که دعوت شده ، چه توانایی خاصی دارد که باید به جای امید ابراهیمی در تیم ملی باشد. چرا میلاد غریبی که در لیگ برتر ایران بازی می‌کند یا یعقوب کریمی را بی تجربه می دانیم و بعد امید نظری در ترکیب ۱۸ نفره تیم ملی حضور دارد؟ بازیکنی که در لیگ دسته دوم سوئد بازی می کند. واقعا آن لیگ خیلی کیفیت دارد؟ اصلا این‌ها را از کجا می آوریم.»
مظلومی می گوید:« اسم من را گذاشتید منتقد اصلی ولی تقریبا همه بزرگان فوتبال مان در این مدت به تیم ملی ایراد گرفتند. حتما مشکلی هست که صدای همه با هم در آمده. الان چشم های تان را بستید و فقط می گویید رضا قوچانی نژاد قرار است منجی فوتبال مان شود. او را اصلا هیچ کدام از شما دیدید؟ کجا بازی می کند؟ لیگ دسته دوم بلژیک؟ خیلی جای مهمی است؟ من فقط می گویم باید نگران باشیک. این اسم‌ها از کجا سر در می آورند؟»
او ادامه می دهد:« ایران مهد استعداد است. بازیکن های لیگ را نبینیم و بعد این بازیکنان را دعوت کنیم؟ بازیکنی که در ایران متولد نشده ، خاک ایران را نخورده چطور باید در تیم ملی ما بازی کند؟ آیا او اصلا سختی های فوتبال ما را درک می کند؟» مظلومی خیلی جدی این بحث را مطرح می‌کند اما خود او فریدون زندی را در تیمش داشت؛« فریدون را من از استیل آذین آوردم. او سال‌ها در ایران بازی کرده و یکی از ماست.» اما مثلا خود مظلومی که در آبادان نبوده ، می تواند اصالت آبادانی اش را کتمان کند؟؛« او دوباره می گوید:« من آبادان به دنیا آمدم و کسی نمی تواند بگوید آبادانی نیستم.» ولی خیلی از این بچه‌ها مثل دژاگه و قوچان نژاد در ایران متولد شدند و بعدا راهی اروپا شدند ؛« من نمی خواهم ممنکر توانایی بازیکن بزرگی مثل دژاگه شوم. او دارد در لیگ برتر انگلستان بازی می کند. باید به داشتن اشکان افتخار کنیم اما این دلیل نمی شود چشمان مان را به روی لیگ داخلی مان ببندیم. حرف من این است و می خواهم که همه نگران تیم ملی باشیم. تیم اگر به جام جهانی نرسد ، همه ما مسئولیم. دودش در چشم همه ما می رود. من دشمن کروش نیستم اما می گویم باید به این نکات هم دقت شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391