برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میناوند: با بلندگوی سبزی فروشی از دایی رخصت گرفت

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۹ — بی‌باک‌نیوز

دارم می روم پیش کی روش تا به اوبگویم حتماعادل را به تیم ملی دعوت کند.گلی که عادل زد فوق العاده بود.فقط فوتبالی‌ها می دانند بغل پای او چقدر حرفه ای بود.

مهرداد میناوند

مهرداد میناوند مدافع – هافبک چپ پای تیم ملی و پرسپولیس که دربازی تیم منتخب۹۸ مقابل تیم رسانه ورزش به میدان رفت ابتدا درباره حضورمحمد رویانیان در رختکن تیم ۹۸ گفت:آقای رویانیان به شوخی به من گفت عادل را مهارکنیم تا نتواند کاری کند،من هم به شوخی گفتم با جفت پاهایم می روم توی صورتش .البته این شوخی بود.ما همه عادل را دوست داریم ودر طول بازی کاری به کارش نداشتیم واجازه دادیم گلش را هم بزند!


میناوند که همواره شوخی و طنز را در حرف هایش لحاظ می‌کند ادامه می دهد:قبل از شروع بازی دیدم عادل مشغول گرم کردن است.گفتم عادل جان این روش گرم کردن دیگرمنسوخ شده و مطمئن باش اینطوری حتما یک رباط صلیبی پاره می دهید.اتفاقاهمین اتفاق برای یکی ازبازیکنان شان رخ داد و دچار مصدومیت شدید شد.

میناوند باز هم درباره فردوسی پورمی گوید:دارم می روم پیش کی روش تا به اوبگویم حتماعادل را به تیم ملی دعوت کند.گلی که عادل زد فوق العاده بود.فقط فوتبالی‌ها می دانند بغل پای او چقدر حرفه ای بود.عادل به خاطراینکه در سال های اخیر به فوتبال‌ها ریز و دقیق شده فوتبالش هم پیشرفت کرده است.

البته میناوند از خودش هم حسابی تعریف می کند:فکر کنم خودم بهترین بازیکن میدان بودم و واقعا از بازی ام راضی ام.بعد از بازی آقای فرکی به من زنگ زد وگفت اگردو ماه تمرین کنی می آورمت فولاد.با توجه به اینکه چپ پاهای خوب زیادی در لیگ برتر نداریم من شانس بازی در لیگ برتر را دارم.

وی ادامه می دهد:البته یک بخش ازبازی خوب من مربوط به پیراهن شماره دهی بودکه پوشیده بودم.پیراهن شماره ۱۰ خاصیتش این است که پای بازیکن را بازمی کند طوری که هم خوب شوت می زنی هم پاس های دقیقی می دهی وهمه کاره تیم می شوی.

میناوند با اشاره به پیراهن شماره۱۰می گوید:قبل از اینکه این پیراهن را بپوشم به علی دایی زنگ زدم تا از او رخصت بگیرم اما او جواب نداد.بعد پیامک دادم باز هم جواب نداد.برایش پیغام گذاشتم بازهم جواب نداد تا اینکه بالاخره رفتم توی کوچه شان با بلندگوی سبزی فروشی از او رخصت گرفتم که بازهم جواب نداد اما من بالاخره به آرزویم رسیدم و پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی را پوشیدم.

چپ پای سابق پاس و پرسپولیس می گوید:ادموند بزیک و علی موسوی دومهاج تیم ما عالی بودندبخصوص ادموند.وقتی این بازیکنان را می بینی که با سن بالایشان اینقدر خوب بازی می کنند به این فکر فرو می روی که این نفرات اگر درلیگ برتر فعلی بازی کنند از خیلی از مهاجمان فعلی بهترند چرا که هم شکل بازی شان ،هم جا گیری هایشان ونحوه گل زدن شان فوق العاده است.این بازیکنان با اینکه سن شان بالارفته اما اساس فوتبال را درست انجام می دهند وامیدوارم بازیکنان جوان این بازی را دیده باشند.

میناوند در پایان می گوید:از آقایان پورمحمدی و آقازمانی به خاطرپخش مستقیم این بازی ممنونم.امیدوارم اعضای تیم ۹۸ همیشه باهم باشند و در کارهای خیریه شرکت کنند چرا که با این تیم می توان در کارهای عام المنفعه زیادی شرکت کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391