برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل مس به تهران برگشت

سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۴ — بی‌باک‌نیوز

مدیر عامل مس کرمان که هنوز یک هفته از دوران مدیریتش در مس نمی گذرد، برای تهیه پول راهی تهران شد.

ناصر شهبازی که هنوز یک هفته از دوران مدیریتش در مس کرمان نمی گذرد راهی تهران شد تا بلکه بتواند با رایزنی با مسئولان کارخانه مس مشکل مالی باشگاه مس را حل کند.

وی از کلیه تیم های پایه و بزرگسال در شهرهای مختلف کرمان دیدن کرده و لیستی را تهیه کرد و راهی تهران شد تا بتواند پولی را به باشگاه تزریق کند و مشکل مالی باشگاه مس را حل کند.

*گنجعلی خانی تسویه کرد و رفت

نصراله گنجعلی خانی در جلسه معارفه شهبازی شرکت نکرد. مدیر عامل سابق مس کرمان که از برکناری اش راضی نیست وسایل خود را از دفتر باشگاه مس جمع آوری کرد و کلیه امکانات را به مسئولان باشگاه تحویل داد.

گویا وی تسویه حساب هم کرده است و دیگر هیچ موضوع ناتمامی بین این دو و باشگاه مس وجود ندارد.

در حال حاضر واحدی هنوز قائم مقام باشگاه است تا در صورت لزوم تصمیمات جدید اتخاذ شود. به این ترتیب شهبازی که کار خود را در دفتر مدیر عامل مس شروع نکرده بود به زودی در دفتر گنجعلی خانی مشغول به کار می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391