برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا محمد:‌ روز بازی با تراکتورسازی پول غذا نداشتیم

یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۱ — گل

با این شرایط شاید بتوان یک یا دو هفته تیم را جمع کرد اما به خدا قسم دیگر جان به لب شده و بریده‎ایم

وحدی علیرضا محمد

علیرضا محمد کاپیتان گهر لرستان شرایط این تیم را بحرانی عنوان کرده و در جملاتی عجیب اوضاع گهر را نامناسب توصیف می کند.

محمد در ابتدای حرف هایش می گوید:« روز بازی با تراکتورسازی پول غذا نداشتیم و غذایی که باید ۳ ساعت قبل از بازی می‎خوردیم، در فاصله ۲ ساعت مانده به بازی خوردیم و هیچ چیز در باشگاه روی برنامه نیست.شهردار و سایر مسوولان یاد گرفته‎اند فقط بگویند اشکال نداردو این کلمه همیشه ورد زبانشان است. آقایان چرا اشکال ندارد، اتفاقاً اشکال داردو باید مشکلات تیم رفع شود.متأسفانه همه مسائل را سرسری می‎گیرند، بعد انتظار دارند تیم نتیجه بگیرد. مگر می‌شود با بی‌پولی نتیجه گرفت؟»

محمد با اشاره به رفتن تارتار، ادامه می دهد:« باید هرطور شده پول در اختیار ایشان قرار دهند تا بتواند چند بازیکن جدید به تیم اضافه کند و باید شرایطی فراهم کنند تا سرمربی برگردد.۵ بازیکن از تیم جدا شده‎اند که پول آنها بیش از یک میلیارد تومان می‎شود و باید جایگزین‏های مناسبی برای آنها بیاوریم تا وضعیت تیم بهتر شود.با این شرایط شاید بتوان یک یا دو هفته تیم را جمع کرد اما به خدا قسم دیگر جان به لب شده و بریده‎ایم. اگر این روند ادامه داشته باشد هفته‎های بعدی هم نمی‏‎توانیم نتیجه بگیریم و آبروی فوتبال لرستان می‏‌رود.»

وی در ادامه به صحبت‎های شهردار دورود اشاره می کند:«صحبت‎های او روحیه تیم را پایین می‏‌آورد و خیلی دوست دارم از نزدیک با شهردار حرف بزنم. بدون شک مصاحبه‎ها کار دستش می‎دهد.اگر شهرداری دورود توانایی هزینه‏‌های تیم را ندارد امتیاز را واگذار کند؛ چون با این شرایط وضعیت تیم روز به روز بدتر می‎شود. تا نیم‎فصل صبر می‎کنم اگر اوضاع تغییر نکند، می‎روم و بی‎خیال این فوتبال می‎شوم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391