برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدی: شاید خوزستان فصل آینده تیمی در لیگ برتر نداشته باشد

دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۲ — فارس

رئیس اتحادیه باشگاه‌ها از استاندارد نبودن ۴ ورزشگاه تیم‌های لیگ برتری و احتمال غیبت نمایندگان استان خوزستان در لیگ برتر از فصل آینده خبر داد.

عزیز محمدی

عزیز الله محمدی اظهار داشت: تمام باشگاه‌ها مدارک خود را به طور کامل به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده‌اند اما مشکل اصلی ما در بخش استاندارد سازی ورزشگاه‌هاست.

وی ادامه داد: ۴ ورزشگاه هنوز نتوانسته‌اند شرایط مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را کسب کنند. ورزشگاه‌های تختی تهران و اکباتان استاندارد سازی نشده‌اند. مشکل ورزشگاه تختی اسکوربورد است که حدود ۱۲۰میلیون تومان هزینه دارد. این مسئله را به باشگاه‌های راه آهن و پیکان که این ورزشگاه را ورزشگاه خانگی خود اعلام کرده‌اند، گفته‌ایم. با مسئولان وزرات ورزش و جوانان هم مکاتبه کرده‌ایم.

محمدی تصریح کرد: ورزشگاه غدیر اهواز و تختی آبادان نیز شرایط استاندارد ندارند. ورزشگاه غدیر رقمی در حدود ۴۰۰ میلیون تومان برای نصب اسکوربورد نیاز دارد. این مسئله را به وزارت ورزش و وزارت مسکن و شهرسازی که این ورزشگاه را ساخته و افتتاح کرده گفته‌ایم. اگر این ورزشگاه استاندارد شود نفت آبادان و فولاد می‌توانند آن را به عنوان ورزشگاه خانگی خود معرفی کنند ولی اگر این اتفاق رخ ندهد امکان دارد خوزستان فصل آینده نماینده‌ای در لیگ برتر نداشته باشد زیرا باشگاهی که ورزشگاه A ندارد نمی‌تواند پروانه حرفه‌ای بگیرد و شرایط حضور در لیگ برتر را هم از دست می‌دهد.

وی با اشاره به رفع نواقص برخی ورزشگاه‌ها، عنوان کرد: ورزشگاه تختی انزلی با تلاش مدیریت جدید نواقصش برطرف شد و مدارک این تغییرات را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده‌ایم. پیش از این هم مسئولان اعلام کرده بودند ورزشگاه تختی انزلی در مدت ۸ روز تغییرات خوبی داشته و اکنون کامل شده است. ورزشگاه عضدی رشت، یادگار امام تبریز و انقلاب کرج هم همین کار را کرده‌اند و مدارک تعمیرات و استاندارد سازی را در اختیار ما قرار داده‌اند تا آن را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391