برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی مولایی: سختگیری یاوری قابل قیاس با شرفی نیست

یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۷ — ورزش۳

بازیکن تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: محمود یاوری از مربیان با تجربه و سختگیر است که سخت گیری او با شرفی قابل قیاس نیست.

علی مولایی در گفتگویی اظهار داشت: با توجه به مصدومیتی که از ابتدای فصل از ناحیه رباط داخلی زانوی پای چپ گریبانگیر من شد سعی کردم تا پس از گذراندن دوران نقاهت خود را به شرایط ایده آل جسمانی برسانم و در چهار پنج بازی اخیر تیم فوتبال فجر سپاسی شرایط بازی هم داشتم و جزء لیست ۱۸ نفره یاوری هم بودم اما به من بازی نرسید و از آن جهت که یاوری یک مربی بسیار سخت گیر و کوشا است و دوست ندارد که عملکردش به زیر سوال برود با صحبت هایی که با من داشت در حال حاضر قرار است تمرینات را پیگیری کنم تا به شرایط آرمانی دست پیدا کنم تا هر زمانی که سرمربی تیم تشخیص دهد در خدمت تیم باشم، ضمن این که خوشبختانه یاوری به من میدان داد تا در بازی های دوستانه ۹۰ دقیقه بازی کنم و آنچه که در توانم هست را به نمایش بگذارم.

** مشکل مالی در فجر نیست

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی تصریح کرد: برعکس بسیاری از تیم های لیگ برتری که مشکلات مالی همواره گریبانگیر آنان است بحمدا... تیم فجر شهید سپاسی این مشکل را ندارد و تاکنون مبالغی را که از سوی باشگاه می بایستی به بازیکنان پرداخت می‌شد را دریافت کرده ایم و امیدوار هستم با توجه به این که تمام بازی های سخت خود را مقابل استقلال، پرسپولیس و سپاهان گذرانده ایم بتوانیم در بازی های باقیمانده خود تا نیم فصل اول در جایگاه مناسبتری قرار گیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391