برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: فوتبال هم باید تایم اوت داشته باشد

پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۶ — گل

سرمربی پرتغالی معتقد است استفاده از تایم اوت به مربیان کمک می‌کند تا نقش بیشتری در زمان بازی ایفا کنند.

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال، معتقد است استفاده از تایم اوت در فوتبال می تواند به بهتر شدن این ورزش کمک کند.

تایم اوت که در ورزش هایی مانند بسکتبال و والیبال وجود دارد، زمانی است که مربیان از آن برای صحبت کردن با بازیکنان در مورد تاکتیک های شان و همچنین روحیه دادن به آنها استفاده می کنند.

سرمربی پرتغالی معتقد است استفاده از تایم اوت به مربیان کمک می‌کند تا نقش بیشتری در زمان بازی ایفا کنند.

او در گفتگو با سی ان ان گفت:" تایم اوت چیزی است که فکر می‌کند می تواند به پیشرفت فوتبال کمک کند. این زمان به مربیان اجازه می دهد تا در زمان بازی رابطه بیشتری با بازیکنان داشته باشند.

می توانید مانن بسکتبال یا والیبال درخواست صحبت با بازیکنان تان را بکنید. این می تواند یک راه حل باشد یا اینکه به مربیان این اجازه را بدهند که در تمام خط طولی حرکت کنند.

بعضی اوقات تنها ۱۰ دقیقه بعد از شروع بازی، خودم را آماده استراحت بین دو نیمه می کنم زیرا در آن زمان است که می توانم روی بازیکنان تاثیرگذار باشم.

می توانم به بازیکنان کمک کنم تا بازی بهتری ارائه بدهند و بازی را ببرند. تلاش می کنم تا نظاره گر خوبی باشم و در ۳۵-۳۰ دقیقه، بازی را آنالیز کنم و ۱۰ دقیقه هم خودم را آماده صحبت کردن با بازیکنان می کنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391