برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظفری زاده و سومین قضاوت پرسپولیس – سپاهان

شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — گل

اما بعد ازآن بازی تاریخی هربار که مظفری زاده قاضی میدان پرسپولیس- سپاهان می شود تن هواداران سپاهان می لرزد که این داور برای تیمشان بدشانسی می آورد یا قرار است سپاهان را بازنده کند

سعید مظفری زاده و تیم سپاهان

تقریبا تمام اهالی فوتبال بازی تاریخی پرسپولیس – سپاهان در روز پایانی لیگ هفتم که سرخ‌ها با گل دقیقه ۷+۹۰ برنده شده و به قهرمانی لیگ برتررسیدند را به خاطر دارند.آن دیدار با قضاوت سعید مظفری زاده وگرفتن ۷ دقیقه وقت تلف شده حرف وحدیث های بسیاری را باعث شد وانگ پرسپولیسی بودن را رویپیشانی مظفری زاده چسباند.البته مظفری زاده در همان لیگ و فصول بعد داوری های بدی هم برای پرسپولییس انجام داد مثل بازی باصبا در ورزشگاه مه آلود آزادی که با پنالتی های اشتباه وکولینایی برد را از قرمز‌ها گرفت وکار این تیم را به روز آخر کشاند.

با این وجود مظفری زاده به غیر از آن بازی تاریخی فقط یک بار دیگ دیدار پرسپولیس – سپاهان را سوت زده که مربوط به تقابل دو فصل قبل می شود.دیداری که در نهایت صفر-صفر مساوی شد .

این بازی در هفته سی و سوم لیگ دهم در ورزشگاه فولاد شهر برگزار شد و سپاهان با یک امتیاز به دست آمده از این بازی و کسب امتیاز ۶۶ یک هفته زودتر از پایان رقابت‌ها قهرمان لیگ برترشد.

در این بازی مظفری زاده قاضی میدان در پایان نود دقیقه برعکس دیدار سه سال قبل دوتیم شاهد جشن وپایکوبی سپاهانی‌ها بود.البته این بازی یک صحنه حاشیه ای هم داشت که مربوط به نیمه اول و دقیقه ۳۸ می‌شد که حرکت بازیکنان پرسپولیس روی هادی عقیلی از سوی داور خطا گرفته نشد تا این بازیکن به نشانه اعتراض به سمت کمک داور برود. مظفری زاده در این صحنه هادی عقیلی را با کارت زرد جریمه کرد.

حالامظفری زاده برای سومین بار سپاهان – پرسپولیس را سوت خواهد زد با این تفاوت که در پایان این بازی هیچ تیمی قهرمان نخواهد شد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391