برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عضو هیات مدیره نفت آبادان: در حال نزدیک‌شدن به گزینه مدنظر هستیم

یکشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۵ — ایسنا

عضو هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: گزینه‌های متفاوتی برای سرمربیگری تیم در نظر داریم و اکنون در حال نزدیک شدن به گزینه مدنظرمان هستیم.

تیم صنعت نفت آبادان و تیم نفت تهران

اصغر احمدی در خوزستان اظهار‌کرد: گزینه‌هایی ازجمله مجید جلالی، محمد مایلی‌کهن، مهدی تارتار و علی فیروزی مدنظرمان بوده است.

وی ادامه‌داد: پس از مذاکره با جلالی، او به ما گفت که نمی‌تواند هدایت تیم را برعهده بگیرد. ما با گزینه‌های دیگر وارد مذاکره شده‌ایم که البته انتخاب این گزینه‌ها مشروط است.

عضو هیات مدیره باشگاه نفت آبادان بیان‌کرد: ما نمایندگانی را برای مذاکره با گزینه‌های موردنظر فرستاده‌ایم و با همه این گزینه‌ها صحبت کرده‌ایم ولی توافق نهایی با هر کدام از این گزینه‌ها امشب مشخص می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد احتمال انتخاب مایلی‌کهن به عنوان سرمربی تیم بیشتر از سایر گزینه‌ها است؟ گفت: اگر یک آیتم از طرف او یا ما مورد قبول قرار نگیرد، همه چیز ۵۰ - ۵۰ می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391