برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صنعت نفت با کاسیمیرو به توافق رسید ، آلفردو فردا در آبادان

پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۹ — گل

آلفردو کاسیمیرو به دلیل نتایج خوبی که در طول سرمربی‌گری تیم صنعت نفت آبادان به دست آورده بود به ویژه بعد از صعود تیم از دسته‌ی اول به لیگ برتر محبوبیت خوبی بین هواداران دارد.

کاسیمیرو توریس و آلفردو کاسیمیرو

پس از آن‌که آلبرتو کاستای پرتغالی به دلایل کسب نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری نفت آبادان برکنار شد ، مسئولان این تیم به فکر جایگزینی این مربی برآمدند که به گفته‌ی مسئولان این باشگاه گزینه‌های مد نظر ، یک گزینه‌ی خارجی و دو گزینه‌ی داخلی می‌باشند. در روزهای اخیر نام‌های ایرانی بسیاری از جمله پرویز مظلومی به عنوان گزینه‌ی مد نظر باشگاه صنعت نفت بر سر زبان‌ها آمد اما گویا توافقات نهائی با هیچ مربی داخلی صورت نگرفت تا در نهایت آلفردو کاسیمرو که یک مربی محبوب نزد هواداران صنعت نفت نیز هست برای قبول هدایت طلائی‌پوشان آبادان مورد مذاکره قرار گیرد.

طبق گفته‌ی احمدی‌فرد ، قائم مقام باشگاه صنعت نفت ، توافقات اولیه با این سرمربی صورت گرفته است و کاسیمیرو برای انجام توافقات نهائی روز جمعه وارد آبادان خواهد شد.

آلفردو کاسیمیرو به دلیل نتایج خوبی که در طول سرمربی‌گری تیم صنعت نفت آبادان به دست آورده بود به ویژه بعد از صعود تیم از دسته‌ی اول به لیگ برتر از محبوبیت خوبی بین هواداران برخوردار است. نکته‌ی جالب در مورد این سرمربی آن است که در فضای اعتراض‌گونه‌ی فوتبال آبادان ، او نماد اعتراض بوده است و در هفته‌های اخیر نام او بارها توسط هواداران نفت صدا زده شد. به این ترتیب باید او را در زمره‌ی علی دائی و فرهاد مجیدی قرار دهیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391