برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نقی زاده :هنوز نیمه دوم بازی یادم نمی آید

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۵ — گل

نیمه دوم که شروع شد بعد از ۵ دقیقه دیگر هیچ چیزی نفهمیدم.اصلانمی دانستم بازیکنی که روبرویم قرارگرفته کیست ؛یار خودی است یا بازیکن حریف

میثم نقی‌زاده و تیم پرسپولیس و تیم سپاهان

میثم نقی زاده بازیکن آذری وگمنام پرسپولیس که درترکیب اصلی این تیم مقابل سپاهان قرار گرفته بود بعد از بازی قابل قبول در نیمه اول در ۴۵ دقیقه دوم به طرزی باور نکردنی تمام توپ‌ها را لو داد و در نهایت حول و حوش دقیقه ۸۰ از بازی بیرون رفت تا پرسپولیس ده دقیقه پایانی را به خاطر انجام سه تعویضش ده نفره مقابل سپاهان بازی کند.البته ظاهرا عدم تعادل و بازی ضعیف نقی زاده دلیل خاصی داشته است.این بازیکن می گوید:فقط من نبودم .دوسه بازیکن دیگر هم مثل من شده بودند.ما بعد ازپایان نیمه اول سرحال و عادی رفتیم داخل رختکن اما در نیمه دوم من ،نوری،مهدویکیا و نیلسون مشکل پیدا کردیم.

وی ادامه می دهد:الان هیچ چیزی از نیمه دوم یادم نیست .فقط می دانم سرگیجه داشتم و توپ را چهار تا می دیدم.دکتر چشمه سری خیلی برایم زحمت کشید.تازه امروز صبح همه چیزرا فهمیدم.

نقی زاده می گوید:نیمه دوم که شروع شد بعد از ۵ دقیقه دیگر هیچ چیزی نفهمیدم.اصلانمی دانستم بازیکنی که روبرویم قرارگرفته کیست ؛یار خودی است یا بازیکن حریف.یک بازیکن سپاهان را چهار تامی دیدم.توپ را هم چهار تا می دیدم.نیلسون هم می گفت گل دومی که خورده توپ را ۴ تا می دیده.

وی با اشاره به اینکه نمی داند مشکل از کجا نشات می گیرد ادامه می دهد:واقعا تا زمان پرواز به تهران هیچ چیزی نفهمیدم.در پرواز تا رسیدن به منزل هم خواب بودم.الان بعضی چیز‌ها را به خاطر می آورم اما باید حتما فیلم نیمه دوم بازی را ببینم تا بدانم چه اتفاقاتی افتاده است.

وی می گوید:اگر زبان حرف زدن داشتم به سرمربی می گفتم تعویضم کنند اما نمی تونستم حرف بزنم تا اینکه اززمین بیرون برده شدم و تیم ده نفره شد.البته فقط حال من اینقدر خراب نبود و محمد نوری را هم بچه‌ها به زوربیرون بردند .

نقی زاده با اشاره به اینکه الان شرایط نرمالی دارد درباره استفاده از مکمل‌ها و کیکی یا آب می گوید:من کیک نخوردم اما در بین دو نیمه از مکمل استفاده کردم.فکر می کنم همه بچه‌ها هم از این مکمل‌ها خورده باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391