برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نخعی: اتفاقات پس از بازی با ذوب آهن غیر طبیعی بود

یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۱ — مهر

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان در خصوص اتفاقات پس از بازی تیم های مس و ذوب آهن گفت: در هیچ کجای دنیا ندیده ام تماشاگران تیمی که برنده باشد علیه آن شعار بدهند.

احمد نخعی اظهار داشت: این اتفاقات کاملا غیر طبیعی بود و ما صراحتا این موضوع را محکوم می کنیم.

وی در رابطه با درگیری فرزاد حسین خانی با برخی تماشاگران تیم گفت: کاپیتان مس قصد داشت تیم را نزد هواداران ببرد و از آن‌ها تشکر کنند ولی برخی تماشگران به او توهین کردند و موجب شدند که آن اتفاقات رخ دهد.

نخعی با بیان اینکه تماشاگران مس افراد بسیار محترمی هستند افزود: این عده را نمی توان به حساب همه هواداران مس گذاشت و فقط برخی افراد هستند که نه به صورت خودجوش که کاملا بدجوش! به این شکل برای تیم مشکل درست می کنند.

سرپرست تیم مس در رابطه با اینکه اگر حسین خانی نسبت به این مسائل بی توجهی می کرد حاشیه‌ها کمتر می‌شد نیز گفت: من خودم فوتبالیست بودم و این مسائل را درک می کنم، زمانی که یک بازیکن نزدیک به ۱۰۰ دقیقه دویده باشد و با این مسائل روبرو شود خیلی سخت می تواند آن را تحمل کند.

نخعی تصریح کرد: شاید از حسین خانی در شرایط عادی هیچکس توقع این گونه مسائل را نداشته باشد اما باید ببینیم که این بازیکن در چه شرایطی با توهین‌ها مواجه شده است آن هم در شرایطی که او یکی از بازیکنان باسابقه تیم مس محسوب می شود.

وی یادآور شد: با این حال من هم معتقدم اگر حسین خانی خود را در برابر این ماجرا کنترل می کرد خیلی بهتر بود و ماجرا راحت تر فیصله پیدا می کرد.

سرپرست تیم مس در رابطه با خروج تیم مس از این حواشی گفت: من فکر می کردم با پیروزی در زمین می توانیم از این مسائل فاصله بگیریم ولی در بازی با ذوب آهن دیدیم که با کسب نتیجه خوب هم با این مسائل روبرو می شویم!

نخعی افزود: با این حال معتقدم کسب چند نتیجه خوب می تواند وضعیت حاشیه های ما را به شدت کم کند و با رسیدن به این مهم قطعا آرامش بیشتری در تیم ما حاکم خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391