برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نویدکیا: توان تمرین فشرده را ندارم و نمی توانم جلوی کروش ۲۰ دقیقه تمرین کنم

یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۸ — خبرآنلاین

محرم نوید کیا ؛ این پیشنهاد امیر قلعه نویی است برای تیم ملی. بازیکنی که حضورش می تواند به تیم کمکی شایان باشد.

محرم نویدکیا

طرح نام محرم نوید کیا برای کمک به تیم ملی در روزهایی که بخش عمده ای از انتقاد کارشناسان به خط هافبک تیم ملی است. خطی که طراحانش نمی توانند مهاجمان را صاحب شانس گلزنی کنند. مدت هاست که تیم ملی با مصدومیت مجتبی جباری ، برای فورواردهای تیم ، توپ سازی نمی کند و خبری از پاس های توی عمق نیست تا مهاجمان را صاحب شانس گلزنی کند. چیزی که سبب می شود تا ناگزیر به بازی بلند باشیم و این شیوه بازی نتیجه اش چیزی نیست غیر از انتقادات بی شمار از تیم ملی و نتایجی که دلچسب نیستند. در این شرایط پیشنهاد قلعه نویی برای دعوت از هافبکی که خودش با تیم ملی خداحافظی کرده اما استاد پاس های تو در و فضا سازی برای مهاجمان است و از بازی برابر کره ، خاطرات خوبی دارد آیا می تواند کمکی برای تیم ملی باشد؟

محرم یکسال قبل از سوی کارلوس کروش به تیم ملی دعوت شد. دعوت از او پس از سال‌ها ، اتفاقی خوشایند می توانست باشد اما محرم بلافاصله از سرمربی تیم ملی عذر خواست. اگرچه در این مدت بارها کادرفنی تیم ملی بازی های سپاهان را دیده اند اما هیچ گاه به رغم بازی های درخشان محرم ، او را در قواره بازیکنی که می تواند برای تیم ملی مفید باشد به او نگاه نشده. حتی چند باری در جلسات رسمی کادرفنی ، نام محرم مطرح شده ولی هر بار یادآوری جمله ای که شخص نویدکیا به کارلوس گفته بود سبب می شود تا پرونده محرم خیلی زود بسته شود. درحالی که حتی اعضای کادرفنی در افکارشان به بازیکنی از این دست اعتقاد ویژه دارند. حضور مجتبی جباری با شرایطی مشابه محرم دلیلی برای اثبات این حقیقت است. بازیکنی که به راحتی در بازی های در اول جام جهانی از علی کریمی یک نیمکت نشین دائمی ساخت و نتایج خوشایند تیم در بازی با اندونزی و بحرین حاصل همین اتفاق بود.

محرم اما چرا به تیم ملی نمی آید؟ او که سال های ابتدایی دهه ۸۰ در یک بازی ملی به شدت آسیب دید ، از آن زمان به بعد بارها جراحی شده و هربار آسیب دیدگی برایش از سر رسیده اما هر وقت بازی کرده ، برای تیمش موفق بوده است. محرم آخرین بار دو ماه قبل بود که در اردوی هتل المپیک شان با تیم سپاهان ، به خبرنگار خبرآنلاین درباره دلایلش برای نیامدن به تیم ملی گفت:«من شرایطم با بازیکنان دیگر فرق دارد. بدنم دیگر توان تمرینات هر روزه را ندارد. هر وقت سرمربی سپاهان عوض می شود ، با مربی های تیم هم می نشینم و حرف می زنم. نمی توانم هر روز تمرین کنم. خیلی از روزها تمرینات من اختصاصی است و باید کمتر به پایم فشار بیاورم. باید انرژی ام را ذخیره کنم. آن وقت در چنین شرایطی چطور می توانم انتظار داشته باشم مربی تیم ملی مرا دعوت کند و بخواهم در تمرین تیم ملی که بهترین های ایران هستند ، با چند جلسه تمرین نصف و نیمه بازی کنم؟ برای همین هم بود که از تیم ملی خداحافظی کردم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391