برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مکالمه نوری با یکی ازدوستان نزدیکش:مگرمن شوت هم زدم؟

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۶ — گل

او فقط تصویری محو از تعویض‌ها در ذهن دارد و می گفت وقتی یکهو دیدم ایمون زاید و قاضی داخل شده اند

تیم پرسپولیس

بعد ازبازی با نفت داستان شرایط غیر عادی ۴ -۳بازیکن پرسپولیس تبدیل به داستانی عجیب ومرموز شده که تاحدود زیادی بازی ضعیف تیم در نیمه دوم را تحت الشعاع قرار می دهد.
امروز صبح محمد نوری یکی از بازیکنان مورداشاره با یکی از دوستانش تماس گرفت و درباره شرایط خودش صحبت کرد.این دوست نزدیک نوری که نمی خواست نامش را بگوید به حرف های هافبک پرسپولیس اشاره کرده و می گوید:«محمد به من می گفت هنوز یک مقدار سرش درد می‌کند و گوشه چشمش به خاطر زمین خوردن در اثر عدم تعادل زخم شد است.» وی ادامه می دهد:« محمد می گفت از دقیقه ۴۶ یا ۴۷ به بعد نفهمیدم چه اتفاقاتی درزمین می افتد.او فقط تصویری محو از تعویض‌ها در ذهن دارد و می گفت وقتی یکهو دیدم ایمون زاید و قاضی داخل شده اند گفتم اینها جای چه کسانی آمده اند یا محرم نوید کیا و خلعتبری بیرون رفته اند و غلامی و جمشیدیان داخل زمین هستند.»
وی ادامه می دهد:«نوری می گفت فقط به هوش آمدنش در رختکن را یادش می آید و هیچ چیزی از نیمه دوم یادش نیست.حتی وقتی به او گفتم یک شوت باری به هر جهت به سمت دروازه سپاهان زدی گفت مگر من شوت هم زدم؟و ابراز تعجب می کرد.»

اما جالب ترین نکته دراین مکالمه تلفنی به حرف های نوری درباره نتیجه بازی مربوط می شود:«محمد می گفت اواخر بازی از امیدابراهیمی پرسیده بازی چند چند است که او جواب داده ۲ –هیچ.بعد محمد می پرسد کی گل زدیم؟ چون اصلا نمی دانسته که پرسپولیس گل خورده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391