برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تونی اولیویرا :به غیر از فجر باید با چمن مصنوعی هم بجنگیم

چهارشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۹ — گل

من از پرتغال نیامده ام که در مورد داوری در فوتبال ایران صحبت کنم . وظیفه من فوتبال است ما باید قبول کنیم

آنتونیو اولیویرا

تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سوالات خبرنگاران مطبوعات و صداوسیمای مرکز فارس در مورد بازی هفته گذشته و برد پر گل تراکتور گفت :آن بازی تمام شد و من به بازی با فجر فکر می کنم ، ما کار سختی خواهیم داشت چون با یک مربی با تجربه ، کاربلد و آشنا به فوتبال ایران روبرو هستیم . تیم فجر سپاسی هم تیم خوبی است و در انتقال دفاع به حمله خوب عمل می‌کند .توپ در میدان فقط یک تا است وقتی که در اختیار ماست باید استفاده ببریم حمله کنیم وقتی هم در اختیار حریف است باید برای به دست آوردن آن تلاش کنیم .

وی در مورد بازی در چمن مصنوعی گفت :کار روی چمن مصنوعی برای ما مشکل است و ما علاوه بر تیم فجر باید با چمن مصنوعی نیز مبارزه کنیم .

تونی در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد وضعیت داوری ایران گفت : من از پرتغال نیامده ام که در مورد داوری در فوتبال ایران صحبت کنم . وظیفه من فوتبال است ما باید قبول کنیم که در هر کجای دنیا اشتباهات داوری جزو بازی است اما در مدتی که من در ایران هستم اشتباه فاحش از داوران ندیده ام میتوانم بگویم که عملکرد تیم های داوری ایران از عملکرد تیم های فوتبال بهتر است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391