برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران‌زاده : ۶ ماه است از استقلال پول نگرفته ام

چهارشنبه، ۱۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۵ — گل

من به موفقیت و پیروزی تیم ملی ایمان دارم البته مردم هم باید از تیم ملی حمایت کنند و یار دوازدهم آن باشند. خودم هم تصمیم دارم برای تشویق تیم ملی به ورزشگاه آزادی بروم.

حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده مدافع استقلال پس از ۶ ماه دیروز موفق شد بابت طلب های فصل گذشته و فصل جاری از علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه چک بگیرد. البته او به همراه چند بازیکن دیگر تیم پس از جلسه دیروز با مسئولان باشگاه چک دریافت کردند که ظاهرا مبلغ چک عمران زاده بالاترین در بین چک استقلالی هاست که تاریخ آن برای چهار ماه دیگر است. عمران زاده در گفتگو با سایت گل حرفهای جالبی زده است.

-بلاخره بخشی از طلبت را از باشگاه گرفتی!

بله دیروز در جلسه ای با حاجی مشکلات مان را گفتیم و او هم بخشی از طلب ما را در قالب چک داد. البته آقای فتح الله زاده از ما خیلی تشکر کرد که پس از گذشت ۱۱ هفته از لیگ بدون دریافت یک ریال تمرین و بازی کریدم!

-موعد چک‌ها برای چه زمانی است؟

زمان وصول چک‌ها مختلف است. چک بچه‌ها از دو هفته آینده تا یک ماه دیگر نوشته شده اما برای من برای چهار ماه دیگر است.

-چرا چهار ماه؟ خیلی دیر نیست؟

خب طلب من بیشتر از دیگر بچه‌ها بود. من بابت قرارداد فصل گذشته ۲۱۰ میلیون طلب داشتم و برای فصل جای هم پولی نگرفته ام.

-امیدوار هستی این چک نقد شود وعده بی عمل نباشد؟

چکی که حاجی داده چک اسپانسر است و باید نقد شود. چک باشگاه نیست که پس و پیش شود. وقتی اسپانسر را روی پیراهن تبلیغ می کنیم باید نقد شود!

-این اولین چکی بود که برای فصل جاری گرفتید؟ خودت چند ماه بود از باشگاه پولی دریافت نکرده بودی؟

من حدود ۶ ماه بود پولی نگرفته بودم. تاریخ پرداخت چک هم برای ۴ ماه آینده است و با احتساب آن حدودا ده ماه است از باشگاه پولی نگرفته ام!

-فکر می کنی با دادن چک به جای پول دغدغه فکری بازیکنان تیم کمتر می شود؟

بهرحال چک هایی که دست مان است معتبر است و ۱۰۰درصد نقد می شود و بچه‌ها می توانند روی آن برای حل مشکلات مالی و پرداخت بدهی های شان حساب کنند. با این حساب دیگر کسی نگران زنگ طلب کاران یا پاس نشدن چک هایش نیست و با تمرکر بیشتری تمرین و بازی می کند.

-از وضعیت تیم بگو. ظاهرا ضایعه درگذشت مادر آقای قلعه نویی کل تیم را تحت تاثیر قرار داده و تمرینات هم منظم نبوده است!

ما که همگی از درگذشت مادر امیر خان ناراحت شدیم و این ماجرا واقعا به لحاظ روحی همه تیم را تحت تاثیر قرار داد. اما آقای قلعه نویی با وجود اینکه داغدار و عزادار بود اجازه نداد خللی در برنامه تمرینات تیم ایجاد شود و دستیاران ایشان و آقای پورحیدری در غیاب او تیم را تمرین دادند و مشکلی وجود نداشت.

-اما تیم کامل نبود و هر روز چند نفر غایب بودند!

خب غیبت‌ها با هماهنگی مسئولان تیم بود و بازیکنان خارجی هم که مرخصی بودند. انشاالله آقای قلعه نویی از امروز سر تمرین می آیند و برای بازی با تراکتورسازی کاملا آماده می شویم.

-یک بازی دوستانه هم با تیم مس کرمان دارید فکر نمی کنی در این شرایط انجام بازی با تیم لیگ برتری سنگین باشد و بازیکنان مصدوم شوند؟

اتفاقا به نظرم با انجام بازی دوستانه زودتر به شرایط مسابقه برمی گردیم و به نظرم تصمیم درستی است که با یک تیم لیگ برتری بازی کنیم. البته قطعا بازیکنان دو تیم رعایت می کنند تا به بازیکنی مصدوم نشود.

-نظرت درباره تعطیلات لیگ چیست؟

تعطیلات که ما را کلافه کرده است. تا تیم می آید جان بگیرد لیگ تعطیل می شود و باید دوباره بدنسازی کنیم! با این برنامه فکر می کنم ما باید طی فصل ۶ بار بدنسازی کنیم! این تعطیلات شاید فقط برای تیم های انتهای جدولی یا تیم هایی که دچار بحران هستند خوب باشد.

-تو در چند بازی اخیر استقلال به عنوان مهاجم سرزن بازی کردی از تغییر پستت راضی هستی؟

تغییر پست نداده ام و این تصمیم کادر فنی مقطعی بوده و من کماکان دفاع وسط هستم.

-پس از تجربه بازی در پست مهاجم سرزن راضی نبودی؟

من قبلا در زمان بگوویچ و صمد مرفاوی هم در پست مهاجم سرزن بازی کردم و تجربه تازه ای نبود اما فکر نمی کنم آقای قلعه نویی برای همیشه از من در این پست بازی بگیرد. در آن چند بازی هم چون تیم های حریف مقابل ما دفاع فشرده و به قول فوتبالی‌ها دیوار گوشتی درست کرده بودند کادر فنی برای شکستن آن تصمیم گرفتند از یک مهاجم سرزن استفاده کنند.

-تیم ملی چند روز دیگر یک بازی حساس با کره جنوبی دارد به نظرت تیم ملی موفق می شود؟

من به موفقیت و پیروزی تیم ملی ایمان دارم البته مردم هم باید از تیم ملی حمایت کنند و یار دوازدهم آن باشند. خودم هم تصمیم دارم برای تشویق تیم ملی به ورزشگاه آزادی بروم. سید مهدی رحمتی قول داده برایم بلیت تهیه کند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391