برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاشازاده:تیم بهتر می شود،ما پارسه هستیم نه داماش ایرانیان

یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۵ — گل

مدیران باشگاه ،نامه تغییر نام تیم را به فدراسیون ارائه داده اند و کارت بازیکنان با نام پارسه صادر شده و قراردادها هم با همان نام ثبت شده است اما هنوز برخی تیم را داماش می دانند

مهدی  پاشازاده

نسل تازه مربیان ایران عمدتا" از تیم ۹۸هستند. اغلب آنها هم آنگونه که باید در این راه توفیقی نداشته اند و حالا مهدی پاشازاده در اولین سال حضورش در لیگ دسته اول تلاش دارد این امر را بگونه معکوسی ثابت کند و توانایی آن نسل را در مربیگری هم به اثب برساند. او هدایت تیم پارسه تهران را بر عهده دارد و در دو بازی دو شکست در کارنامه اش به ثبت رسیده. وی در مورد بازی با نفت مسجدسلیمان می گوید«همانطور که پیش بینی می کردیم تیم حریف روی ضد حملات بیشتر کار می کرد و با اینکه روی ضربات ایستگاهی تخصص داریم و در تمرینات روی این ضربات تمرینات ویژه ای داشتیم و کار کرده بودیم ولی متاسفانه برعکس شد و در دو صحنه روی ضربه کرنر گل دریافت کردیم. در ضربات ایستگاهی خودمان هم که باید به گل می رسیدیم با بد کار کردن خود ما موقعیت هایمان را از دست دادیم.»

سرمربی تیم فوتبال پارسه در خصوص عملکرد یارانش در دیدار مقابل صنعت نفت مسجد سلیمان گفت: «مالکیت توپ در این بازی دست ما بود اما نمایش بازیکنان آنطور که می خواستم نبود و تیمی که از فرصت‌ها استفاده نکردیم. از تیم راضی نیستم و فکر می کنم هنوز بچه‌ها شرایط تاکتیکی تیم را درک نکرده اند. با اینکه کارهای خوب هم داشتیم اما کافی نبود و در بیشتر دقایق اشتباهات زیادی داشتیم.»

مهدی پاشازاده با اشاره به دفاع چند لایه و بازی بسته تیم صنعت نفت مسجد سلیمان در این بازی گفت: «من در بین دو نیمه هم به بازیکنان گفتم تیمی که جمع بازی می‌کند حتماً باید دورش زد اما متاسفانه بچه‌ها این کار را درست انجام ندادند و هنگامی هم که این کار را انجام دادند در ارسال پاس های آخر یا دقت کافی نداشتند و یا در زدن ضربات نهایی درست عمل نکردند و همین کارمان را سخت کرد.»

سرمربی تیم پارسه در خصوص دیدار آینده این تیم مقابل شهرداری اراک تصریح کرد: «به هر حال تمام بازی‌ها سخت است اما ما تمام سعی و تلاشمان را می کنیم که بتوانیم ۳ امتیاز آن بازی را بگیریم تا بچه های تیم از لحاظ روحی شرایط مناسبی پیدا کنند و امیدوار باشیم به بازی های آینده.تیم ما روز به روز بهتر و هماهنگ تر می شود»

کاپیتان سابق اسقلال در مورد نام این تیم اظهار داشت« مدیران باشگاه ،نامه تغییر نام تیم را به فدراسیون ارائه داده اند و کارت بازیکنان با نام پارسه صادر شده و قراردادها هم با همان نام ثبت شده است اما هنوز برخی این تیم را داماش می دانند. نام تیم ما پارسه است و همه جا در هیئت فوتبال تهران، تربیت بدنی تهران ، سازمان لیگ و ثبت شرکت‌ها هم به ثبت رسیده است»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391