برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس هیئت فوتبال اصفهان: فشار روانی باعث سرگیجه پرسپولیسی‌ها شد

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۳ — ورزش۳

رئیس هیئت فوتبال اصفهان اعتقاد دارد فشار روانی باعث سرگیجه بازیکنان پرسپولیس شده است.

علی اکبر ابرقویی نژاد در مورد مسمومیت بازیکنان پرسپولیس در جریان بازی با سپاهان عنوان کرد: وقتی تیمی به عنوان میهمان به شهری سفر می‌کند تمام مسئولیت اردوی این تیم با خودش است و کسی دخالت نمی کند. تیم میهمان است که هتل و غذا را انتخاب می کند.

وی افزود: کنترل و نظارت بر همه چیز به عهده باشگاه میهمان است و باشگاه میزبان هیچ دخل و تصرفی در این کارها ندارد، حتی آب آشامیدنی در رختکن هم به عهده خودشان است.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان تصریح کرد: گاهی پیش می آید که به دلیل فشارهای روانی فرد دچار سرگیجه و تهوع می شود و احتمالا بازیکنان پرسپولیس به این دلیل دچار این مشکل شده بودند. اگر چیزی مسموم بوده منشا آن داخل اردوی پرسپولیس بوده است.

ابرقویی نژاد با خوب توصیف کردن اوضاع فوتبال اصفهان در حالی وضعیت باشگاه ذوب آهن چندان خوب نیست، گفت: اوضاع فوتبال اصفهان خیلی خوب است و وضعیت باشگاه ذوب آهن هم بهبود پیدا می‌کند و به این تیم امیدوار هستیم.

وی در ارتباط با آخرین وضعیت ورزشگاه نقش جهان گفت: خوشبختانه بعد از سال ها، ساخت و تکمیل شدن ورزشگاه سرعت خوبی گرفته و تاکنون برای تکمیل این ورزشگاه چنین عزمی دیده نشده بود. وزارت ورزش بر اساس طرح مهر ماندگار کمر همت بسته تا قبل از پایان دولت دهم ورزشگاه تکمیل شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391