برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خیانت در فولادشهر به پرسپولیس!

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۴ — بی‌باک‌نیوز

در زمین فولادشهر به تاریخ پرسپولیس به میلیون‌ها هوادار این تیم خیانت شد.حالا دیگر صحبت بازی ضعیف یکی دو بازیکن ذاتا ضعیف نیست."یک تیم" به پرسپولیس خیانت کردند.

تیم پرسپولیس

اگر رویانیان لاف نزده باشد؛اگر او شهامت جراحی داشته باشد و اگر اراده ای راستین برای اصلاح این تیم وجود داشته باشد باید از همین حالا شروع کرد. اخراج یکی مثل کریمی نامش جراحی نیست.به راحتی می توان از اسم شماره هشت گذشت چون بود و نبودش فرقی ندارد و نخواهد داشت به اخراج یک بازیکن جراحی نمی گویند جراحی یعنی تغییر این وضعیت. حالتی که می گوید پرسپولیس به راحتی سقوط می کند.شوخی ای در کار نیست. بد بینی هم در میان نیست. با این روند نزولی و اسفبار هر تیمی می تواند از سد این مجموعه عبور کند. تیمی که بازیکن میانی ندارد و عناصر دفاعی اش در بنگر و سید جلال خلاصه می شوند و مابقی تقریبا نخودی اند. ژوزه همه تلاشش را کرد اما خروجی این انرژی گذاری همین تیم است که بدترین بازی تاریخ همه ادوار پرسپولیس را در نیمه دوم مقابل سپاهان به نمایش گذاشت.

یک نفر بد نیست مجموعه ای افتضاح هستند که آکنده است از عناصر نامطلوب.یکی مثل محمد نوری سابقا خوب وجود دارد که در تیم مانوئل به زیر صفر رسیده است. یکی مثل حمیدعلی عسگر هست که آنقدر بد بازی می‌کند که عددی را نمی توان مقابل عملکردش درج کرد. ما گیج نیستیم؛ هادی نوروزی برای خروج از این تیم ثانیه شماری می‌کند و برای این تحقق این خواسته از هیچ تلاشی فروگذار نیست. مهدی مهدوی کیا هافبک دفاعی نیست او همین است که می بینید.یک عنصر دلسوز و پرتلاش که اگر قرار بود از روز اول در هافبک دفاعی بازی کند فوتبالش مثل برادرش به بیست و پنج سالگی نمی رسید. اما ژوزه از روی ناچاری دست به اختراع می زند. در مورد نقی زاده‌ها هم نوشتن اشتباه است در این تیم کریمی ذوب می شود دیگر این بازیکنان تازه وارد حسابشان روشن.

وقت جراحی است قبل از آنکه مثل استیل آذین مجموعه پر مهره سقوط کند.وقت جراحی است اما به اخراج مهره رو به اتمامی مثل کریمی جراحی نمی گویند.پرسپولیس بدون او بدتر بازی کرد و بدتر از همه عده ای از دوستان او بودند که کاری کردند جای خالی کریمی مثل الماس بدرخشد. محمد نوری یکی از همان‌ها بود.جراحی یعنی رویانیان یک نگاهی به اطرافش بیندازد و ببیند مشاوران شان چه کسانی هستند ...

تا همین امروز صبر برای نگه داشتن مانوئل ژوزه ستودنی بود اما تا کی باید نشست و شاهد شاهکار این پیرمرد در ترکیب چینی وبدتر از آن تعویض‌ها بود؟ او انقدر دیر تیمش را شناخت که حالا نصف بیشتر این بازیکنان برای اخراج مانوئل تن به هر کاری می دهند. به بازی علی عسگر خوب نگاه کنید. در زمین فولاد شهر هر کاری برای پیروز شدن سپاهان کرد.در خوش بینانه ترین حالت نوع بازی اش بی مسولانه بود و در حالت بد اسمش را می گذارند خیانت کارانه! روزهای ابتدایی تنها گردان و اقا زمانی بودند که نگذاشتند پرسپولیس روی دور بیافتد و حالا نصف بیشتر تیم ضعیف تر از نامبردگان مذکور هستند.

وقت جراحی فرا رسیده است.با شوک واقعی به کادر فنی، با خروج مهره هایی که برای نیم فصل با تیم های مورد نظرشان به توافق رسیده اند و با خالی کردن تیم از عناصر نامطلوب! زمان تلنگر با مصاحبه دیگر گذشته، حتی جریمه میلیونی هم علاج این درد نیست.هوادار به صورت کامل نا امید شده و برای باز گرداندن این امید باید کارهایی فراتر از مصاحبه انجام داد.
این مجموعه بیماری است که تجویز اشتباه مانوئل ژوزه از یک سرماخورده معمولی یک بیمار لاعلاج ساخت.کریمی را فراموش کنید؛ بود و نبود او فرقی ندارد باید سراغ تحولاتی بزرگتر از او رفت. در زمین فولادشهر به تاریخ پرسپولیس به میلیون‌ها هوادار این تیم خیانت شد.حالا دیگر صحبت بازی ضعیف یکی دو بازیکن ذاتا ضعیف نیست."یک تیم" به پرسپولیس خیانت کردند. تیمی به سرکردگی مانوئل ژوزه.مردی که قول داده بود رتبه پرسپولیس بهتر از دوازدهم خواهد شد اما او به همه ما دروغ گفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391