برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم های پیکان، فجروتراکتورسازی جریمه شدند

پنجشنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۳ — ورزش۳

کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم پیکان تهران و فولاد خوزستان از سری رقابتهای هفته دهم لیگ برتر در حالی برگزار شد که تماشاگران تیم پیکان مرتکب تخلفاتی شدند.بر همین اساس کمیته انضباطی تخلفات تماشاگران را طبق بند ۴ ماده ۲۲ آئین نامه انضباطی تشخیص داده و تیم فوق را به پرداخت دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.ضمن اینکه این کمیته اعلام کرده است که در صورت تکرار تخلف در مسابقات آتی ، تنبیهات شدیدتری برای تیم پیکان در نظر گرفته می شود.

همچنین در دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و تراکتور سازی تبریز در هفته دهم لیگ برتر، تماشاگران تیم فجر شهید سپاسی با سر دادن شعارهای غیر اخلاقی و تماشاگران تیم تراکتور سازی با اعتراض به تصمیمات داور مرتکب تخلفاتی شدند که بر همین اساس کمیته انضباطی تخلفات تماشاگران را طبق بند ۴ ماده ۲۲ آئین نامه انضباطی تشخیص داده و با توجه به سابقه تکرار این تخلفات از سوی هردو تیم در هفته های گذشته، تیم های فجر سپاسی و تراکتور سازی به ترتیب به پرداخت سه میلیون تومان و هفت میلیون تومان محکوم شدند.

رای صادره نسبت به تیم های پیکان و فجر سپاسی قطعی است و رای تیم تراکتورسازی قابل تجدید نظر خواهی در کمیته محترم استیناف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391