برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بی سابقه در فوتبال : پیکان بازیکنان صعود کرده به لیگ برتر را بیست درصد جریمه کرد

چهارشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۵ — گل

یراد از قانونی است که فدراسیون به اجرا گذاشته است که دست باشگاهی را باز می گذارد که بیست درصداز رقم قرارداد بازیکنی را حذف کند که تیمش را به سختی به لیگ برتر آورده است

تیم پیکان

در فوتبال ایران اتفاقات عجیبی در حال شکل گرفتن است که برخی از آنها به قانون های عجیب فوتبال در ایران برمی گردد . یکی از این قانون‌ها پرداخت نکردن ۲۰ % از قرارداد بازیکنان است که باشگاه می تواند بدلیل حسن انجام کار پرداخت نکند . حالا باشگاه پیکان از این قانون استفاده کرده است و حاضر نیست ۲۰ % از قرارداد بازیکنانی که فصل گذشته تیم را به لیگ برتر آورده اند را پرداخت کنند . وقتی برخی از بازیکنان فصل گذشته پیکان برای تسویه حساب به این باشگاه رفته اند با جریمه ۲۰ % مواجه شده اند که عنوان شده است بدلیل عدم حسن انجام کار این ۲۰ % به بازیکنان تعلق نمی گیرد .
بازیکنانی که تیمی را از لیگ پایین تر به لیگ برتر آورده اند باید چه حسن انجام کاری انجام می دادند تا ۲۰ % پایانی قرارداد خود را دریافت کنند!
ایراد از پیکان نیست ؛ایراد از قانونی است که فدراسیون به اجرا گذاشته است که دست باشگاهی را باز می گذارد که بیست درصداز رقم قرارداد بازیکنی را حذف کند که تیمش را به سختی به لیگ برتر آورده است .

کسانی که عنوان می کنند که در فوتبال پول میلیاردی پرداخت می شود به این نکته‌ها نیز دقت کنند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391