برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پزشک سپاهان: علایم مسمومیت وجود نداشت

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۷ — قدس‌آنلاین

پزشک تیم فوتبال سپاهان ادعای پرسپولیسی‌ها را جوسازی روانی به خاطر باخت در اصفهان دانست و گفت: پس از معاینه هیچ علایمی از مسمومیت در میان بازیکنان پرسپولیس ندیدم و این را پزشک تیم پرسپولیس و درمانگاه‌های اصفهان هم می‌توانند تایید کنند.


تیم پرسپولیس و تیم سپاهان

به نقل از ایسنا:دکتر رشادی در واکنش به ادعای پرسپولیسی‌ها مبنی بر مسموم شدن بازیکنان‌شان پس از بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهاناظهار کرد: بعد از بازی پزشکان پرسپولیس از بنده کمک خواستند که من به همراه همکارم برای معاینه برخی بازیکنان رفتیم. محمد نوری که به ظاهرا حال مساعدی نداشت را مورد معاینه قرار دادیم که هیچ علائمی ناشی از مسمومیت یا بیماری در او نیافتیم. فشار و نبض او نیز مشکلی نداشت؛ شاید مقداری قند خون این بازیکن کم شده بود که همکارم به من گفت نوری را از مدت‌ها پیش می‌‌شناسد و می‌داند که سابقه افت قند خون در او وجود دارد.

وی ادعای پرسپولیسی‌ها را جریان‌سازی روانی علیه باخت این تیم به سپاهان عنوان کرد و گفت: ادعای مسموم شدن بازیکنان بیشتر یک جریان روانی بود که پرسپولیسی‌ها بخاطر شکستی که در اصفهان داشتند، به راه انداختند. حتی دکتر چشمه‌سری، پزشک تیم پرسپولیس هم کنار من بود و می‌‌تواند مسموم نشدن بازیکنان تیمش را تایید کند.

رشادی در واکنش به اینکه آیا بازیکنان دیگری چون سیدجلال حسینی و محسن بنگر هم مشکل نداشتند، اظهار کرد: آنها هم سالم بودند و هیچ مسمومیتی نداشتند. نمی‌دانم واقعا چرا بحث احتمال آلوده بودن مواد غذایی را پیش کشیدند، در حالی که هیچ کدام از بازیکنان تیم‌شان مسموم نشده بودند!

پزشک تیم سپاهان در پایان تاکید کرد: هیچ علایم بیماری در بازیکنان وجود نداشت و قطعا درمانگاه‌ها هم این را تصدیق خواهند کرد. البته وقتی انسان نزد پزشک بگوید درد دارم، چیزی برای اثبات خلاف ادعایش وجود ندارد، از طرفی انسان ممکن است دست به هر اقدامی بزند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391