برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروزی پرگل ایران مقابل تاجیکستان

پنجشنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۴ — فارس

شاگردان مریم ایراندوست در اولین دیدار خود در مسابقات فوتبال قهرمانی بانوان زیر ۱۹ سال آسیا مقابل تاجیکستان با اقتدار پیروز شدند.

این دیدار در حالی ساعت ۱۴:۰۰ به وقت محلی و ۱۴:۳۰ به وقت اردن در ورزشگاه پورتای امان برگزار شد که در مقرب زاد حسینعلی با پاس گل طنین نراقی در دقیقه ۳ بازی اولین گل ایران را به ثمر رساند. گل دوم ایران در دقیقه ۱۰ بازی توسط طنین نراقی با پاس صغری فرمانی به ثمر رسید. دقیقه ۱۷ بازی سومین گل ایران توسط طنین نراقی با پاس گل مریم رحیمی وارد دروازه تاجیکستان شد.

دقیقه ۲۴ بازی نیز سارا ظهراب نیا چهارمین گل ایران را به ثمر رساند. پنجمین گل ایران نیز در دقیقه ۳۱ توسط طنین نراقی با پاس گل سمانه قاشیه زده شد. دقیقه ۳۸ نیمه نخست نیز مریم رحیمی از روی نقطه پنالتی ششمین گل ایران را وارد دروازه تاجیکستان کرد و اولین گل تاجیکستان در دقیه ۴۵ از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید.

نیمه دوم بازی در حالی آغاز شد که مریم رحیمی با پاس یاسمن پاکجو در دقیقه ۴۷ هفتمین گل ایران را به ثمر رساند. هشتمین گل ایران نیز توسط مریم رحیمی در دقیقه ۵۲ به ثمر رسید. نهمین گل ایران توسط طنین نراقی در دقیقه ۵۸ با پاس گل مریم رحیمی وارد دروازه تاجیکستان شد.

نراقی دهمین و یازدهمین گل ایران را در دقایق ۷۵ و ۷۷ وارد دروازه کرد. دوازدهمین گل ایران نیز در دقیقه ۹۱ توسط سمانه قاشیه زده شد.

گفتنی است، دومین گل تاجیکستان نیز دقیقه ۷۹ وارد دروازه ایران شد.

لازم به ذکر است، سمیرا اسماعیلی و فاطمه عادلی در دقایق ۶۳ و ۷۳ از داور ژاپنی این دیدار کارت زرد گرفتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391