برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پولادی: گل هم می‌زدم کریمی تشویق می‌شد

پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۲ — گل

واقعا باید از سردار رویانیان تشکر کنم. او با این حرف به من روحیه داد و شک نکنید در بازی‌های بعد تمام وجودم را برای پرسپولیس می‌گذارم تا تیم به موفقیت برسد.

مهرداد پولادی

درباره پنالتی هدررفته پرسپولیس در مقابل سایپا مهدی مهدوی‌کیا می‌گوید: «قرار بود من پنالتی را بزنم،اما پولادی طوری مطمئن آمد و توپ را گرفت که من دیگر چیزی نگفتم...» برای فهمیدن اینکه مهرداد پولادی چرا این‌قدر مطمئن پشت پنالتی ایستاد و چرا با این همه اعتماد به تفس پنالتی را به آسمان فرستاد باید رفت سراغ خود او. گفتگوی بازیکن شماره ۱۶ پرسپولیس با ایران ورزشی پیش روی شماست.

در روزی که می‌توانستید سایپا را ببرید و برای اولین بار دو برد متوالی به‌دست بیاورید به تساوی رسیدید.

بعد از چند وقت یک فوتبال خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم اما بی‌دقتی من در کنار بدشانسی برد را از پرسپولیس گرفت. روبروی سایپا عالی بودیم و تنها نتوانستیم سه امتیاز کامل را بگیریم.

خودت قبل از پنالتی عالی بودی ولی چرا بعد از آن به هم ریختی؟

‌ وقتی پنالتی را خراب کردم از لحاظ روحی روانی به هم ریختم. این روزها فشار روی ما زیاد است و خیلی دوست داشتم با گل کردن پنالتی به بهبود شرایط تیم کمک کنم اما حیف که توپ من به تور دروازه نچسبید.

خودت خواستی پنالتی بزنی یا اینکه کسی به تو گفت؟

خودم فکر کردم آن لحظه می‌توانم پنالتی را گل کنم. به همین خاطر از آقامهدی خواهش کردم که پشت ضربه بایستم.

قبول داری هیچ‌وقت چپ‌پاها پنالتی‌زن‌های خوبی نبودند؟

این حرف را قبول ندارم. چپ‌پاهایی هستند که بهترین پنالتی‌ها را می‌زنند. پس نمی‌شود گفت که یک بازیکن چون چپ‌پا است حتما پنالتی را خراب می‌کند.

ولی نباید زیاد هم از تو ایراد بگیرند، چون بزرگترین بازیکنان جهان هم پنالتی از دست می‌دهند...

اگر نگاه کنید در فوتبال جهان هم بهترین بازیکنان پنالتی خراب کرده‌اند. مارادونا در جام جهانی ۱۹۹۰ پنالتی خراب کرد، من که پیش او عددی نیستم البته از تماشاگران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم. خیلی دوست داشتم در آن شرایط پنالتی‌ام گل شود اما واقعا حیف که شوتم به بیرون رفت.

وقتی پنالتی را خراب کردی علی کریمی تشویق شد. در این رابطه چه نظری داری؟

علی کریمی که بحثش جدا است. به شما گفتم اگر ۷۰ سال دیگر هم صبر کنیم بازیکنی با توانایی‌های علی‌آقا ظهور نمی‌کند. او در دل مردم جا دارد، چه پرسپولیسی و چه استقلالی. هوادار پرسپولیس کریمی را دوست دارد و به نظرم اگر پنالتی را گل هم می‌کردم باز هم علی کریمی تشویق می‌شد.

در طول بازی هم تماشاگران پرسپولیس با شعار پولادی کریمی تو را تشویق می‌کردند. به نظر می‌رسد این شعار به دلیل حمایت تو از کریمی سر داده شد...

من هم شنیدم که هواداران این شعار را دادند و برای من سعادت است که بگویند پولادی کریمی. خودم کسی بودم که در زمان نوجوانی برای تماشای بازی‌های کریمی به ورزشگاه می‌آمدم و حالا هم افتخار می‌کنم که کنارش هستم و بازی می‌کنم. ان‌شاءا... با درایت رویانیان این مشکل خانوادگی حل می‌شود و کریمی به خانواده‌اش یعنی باشگاه پرسپولیس برمی‌گردد.

رویانیان هم بعد از خراب شدن پنالتی تو گفته فدای سر پولادی، در این باره صحبت می‌کنی؟

شنیدم، واقعا باید از سردار رویانیان تشکر کنم. او با این حرف به من روحیه داد و شک نکنید در بازی‌های بعد تمام وجودم را برای پرسپولیس می‌گذارم تا تیم به موفقیت برسد.

بعد از بازی که مشکلی از ناحیه همسترینگ برای تو به وجود نیامد؟

مشکل آنچنانی نبود. یک مقدار همسترینگم سفت شده بود که بعید می‌دانم مشکل‌ساز شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391