برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رابطه من و رویانیان بیست بیست است

یکشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۳ — بی‌باک‌نیوز

علی فتح اله زاده ابتدا در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت و افزود: : این تصمیم را کسی به مجیدی تحمیل نکرده است و خودش تصمیم به خداحافظی گرفته است اما به نظر من او کمی عجله کرد. فرهاد بازیکن بزرگی بود و محبوبیت زیادی در میان هواداران ما دارد و امیدوارم او در عرصه مربیگری نیز تاثیرگذار باشد.

علی فتح الله زاده و محمد رویانیان

فرهاد می آمد کاپیتان میشد

وی در ادامه گفت: زمانیکه قصد جذب جوادنکونام را داشتیم بحث حضور مجیدی در تیم ما نبود و به دلیل رقابت شدیدی که با پرسپولیس برای جذب نکونام داشتیم با تصمیم قلعه نویی قرار شد بازوبند کاپیتانی را به وی پیشنهاد بدهیم تا یک پوئن برای استقلالی شدن به جواد داده باشیم؛ اما با توجه به اینکه جواد بازیکن بسیار بزرگرواری است بازوبند را به رحمتی داد و مطمئن هستم اگر فرهاد در تیم ما بود جواد کاپیتانی را به وی می داد.

با خداحافظی مجیدی می خواهند برای ما حاشیه درست کنند

مدیر عامل استقلال تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم تیم خوبی را به ایران بیاوریم و برای فرهاد مجیدی بازی خداحافظی بزرگ و. با شکوهی برگزار کنیم. وی خاطرنشان کرد: دلپیرو با یوونتوس در دسته دوم بازی کرد به سری A بازگشت و این تیم را قهرمان کرد اما سرمربی تیم اعتقادی به وی نداشت و وی بدون حاشیه تیم را ترک کرد، همین اتفاق برای رائول در تیم رئال افتاد و بازیکنان حرفه ای با این موضوع به خوبی کنار می آیند اما برخی از دشمنان ما در ایران از این موضوع و خداحافظی مجیدی می خواهند برای تیم ما حاشیه درست کنند.


فتح الله زاده در خصوص تشویق مجیدی در ورزشگاه و اینکه آیا این تشویق باعث ایجاد حاشیه برای استقلال می شود یا خیر؟ نیز گفت: ما حساسیتی به خاطر تشویق مجیدی نداریم حتی از هواداران می خواهیم در بازی های بعد نیز مجیدی را تشویق کنند این فکر معیوب برخی هاست که فکر می کنند تشویق مجیدی برای ما باعث ایجاد حاشیه می شود،‌ دشمنان ما از این موضوع نیز می خواهند سوء استفاده کنند.

بیانیه فرهاد به ما فشار آورد

مدیر عامل استقلال که از بیانیه ای که مجیدی صادر کرده ناراحت به نظر می رسید، گفت: مگر حجازی ، زرینچه ، نامجومطلق و ورمزیار که از استقلال رفتند بیانیه دادند؟ شما زمانیکه از استقلال به قطر رفتید از این تیم خداحافظی کردید پس دادن بیانیه به چه دلیل بود؟ شک ندارم که این راه های غلط را برخی افراد که قبلا سابقه بیانیه نویسی داشتند نشان فرهاد داده اند؛ در نیم فصل دوم احتمال بازی کردن و حضور مجیدی در استقلال بود اما نمی دانم فرهاد چرا این کار کرد. هیچ کس نباید از استقلال خداحافظی کند؛ این تیم خداحافظی ندارد و باید تا آخر عمر به استقلال عشق داشت. فرهاد اجازه ندهد دیگران از او سوء استفاده کنند باوجود اینکه این بیانیه به ما فشار آورد و مرا تحت تاثیر قرار داد اما هیچ ناراحتی از فرهاد ندارم زیرا فرهاد مثل فرزند خودم است و من بودم که اورا به استقلال آوردم و از اینجا وی را راهی اتریش کردم؛ به هر حال معتقدم فرهاد در روزهای اخیر جوانی کرد؛ فرهاد باید بزرگی خود را نشان دهد و ثابت کند که هواداران بی دلیل وی را دوست ندارند.

مگر می شود یک بازیکن بدون رضایت نامه راهی تیمی دیگر شود؟

فتح الله زاده در خصوص جدایی زندی از استقلال و اینکه می گویند وی به صورت پنهانی به قطر رفته است نیز گفت: مگر می شود یک بازیکن بدون رضایت نامه راهی تیمی دیگر شود؟ قطری‌ها ابتدا با پیشنهاد زندی موافقت نکردند اما دوباره با وی تماس گرفتند و پیشنهادش را پذیرفتند بدین ترتیب پس زا بازی با نفت و با هماهنگی و اجازه قلعه نویی این بازیکن به قطر رفت.

تیم ما جا دارد سبک تر شود

وی خاطرنشان کرد: البته هنوز تیم ما جا دارد که سبک تر شود و باید تا نیم فصل یکی دو بازیکن دیگر را به سایر تیم‌ها واگذار کنیم تا بتوانیم برای نیم فصل دوم بازیکنان مورد نظر که یکی از آنها مهاجمی خوب از برزیل است را جذب کنیم؛ این بازیکن سطح بالایی دارد و در فوتبال برزیل دارای سابقه ملی نیز می باشد.

مشکل امیر و سیاوش حل شد

مدیرعامل استقلال درباره ناراحتی قلعه نویی از اکبرپور گفت: قلعه نویی بعد از بازی با نفت مقداری از اکبرپور به خاطر توپ هایی که او در جریان بازی لو داده بود ناراحت شد که این موضوع زیاد مساله مهمی نبود که برخی‌ها به آن دامن زدند.

حکم جلبی صادر نشده است

فتح الله زاده در خصوص انتشار خبرهایی مبنی بر گرفتن حکم جلب بازیکنان استقلال توسط طلبکاران افزود: رسما اعلام می کنم که این صحبت‌ها کذب محض است بازیکان ما چک دارند اما حکم جلب کسی صادر نشده ، چک هایی که اسپانسر ما داده مدت دار است و با بودجه ای که مصوب مجلس است و وزارت ورزش در اختیار ما می گزارد طلب بازیکنان را پرداخت می کنیم.

سپاهان بالای بیست میلیارد هزینه داشته است

وی همچنین درباره صحبت های مدیرعامل سپاهان که گفته بود بودجه کل تیم های ما ۱۲ و نیم میلیارد است نیز گفت: تیمی که در سه فصل پیش طبق گفته رئیس هیئت مدیره ۱۷ و نیم میلیارد هزینه داشته مطمئنا در این فصل بالای بیست میلیارد تومان هزینه داشته است.

رایطه من و رویانیان بیست بیست است

فتح الله زاده درباره رابطه اش با رویانیان و جدال های کلامی ابتدای فصلش با وی خاطرنشان کرد: ما در ابتدای فصل هم هیچ مشکلی با هم نداشتیم رابطه ما بیست بیست است و اگر یک روز با هم صحبت نکنیم روزمان شب نمی شود.

موزه استقلال راه اندازی می شود

وی همچنین از ساخت موزه استقلال خبر داد و افزود: در کمپ حجازی موزه ای را درست کردیم که تا سه چها ماه آینده آماده می شود و اگر کسی یادگاری از استقلال دارد بیاورد تا به نام خودش ثبت شود؛ در ضمن ما تمامی جام هایی که گرفتیم را داریم به جز اولین جامی که در باشگاههای آسیا به دست آوردیم که اولین ستاره استقلال نیز هست در خواست من از کسی که این ستاره در اختیار وی است این است که این ستاره را بیاورد تا به نام خودش در موزه استقلال ثبت شود.

اهل ربا و نزول خواری نیستم

مدیرعامل استقلال که از خبر برخی خبرگزاری‌ها در موردمسائل مالی استقلال به شدت ناراحت بود، تصریح کرد: من اهل ربا و نزول خوری نیستم و با این موضوع به شدت مخالفم اما افرادی را دارم که به ما پول می دهند و چند ماه بعد همان پول را بدون ذره ای بیشتر از ما پس می گیرند از دوستان خبرنگارم گلایه دارم که چرا صحبتهای برخی افراد را بدون سند و مدرک چاپ می کنند؟

در تبریز مشکلی برای ما بوجود نمی آید
وی همچنین در پایان راجع به صحبتهای جعفری مدیرعامل تراکتورسازی که گفته بود تضمین نمی دهم استقلال در تبریز دچار مشکل نشود ، گفت: تبریز مهد بزرگان و دلیران تاریخ است و فکر می کنم که همه آذری‌ها قلعه نویی را دوست دارند جعفری هم از دوستان خوب ماست و ما با افتخار به آذربایجان و تبریز می رویم و مطمئن هستم در آنجا هیچ مشکلی برای ما به وجود نمی آید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391