برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رجب‌زاده: مشکلات ذوب‌آهن را در رسانه‌ها بگوییم، شرایط تیم بدتر می‌شود

سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۵ — ایمنا

کاپیتان ذوب‌آهن معتقد است که عنوان کردن مشکلات ذوب‌آهن در رسانه‌های گروهی باعث بیشتر شدن آنها می‌شود و از بین رفتن تمرکز بازیکنان تیم را سبب می‌شود.

تیم ذوب آهن

مهدی رجب‌زاده با اشاره به شرایط ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر و مشکلات این تیم بیان داشت:‌ باید بگویم همه مشکلات وقتی رسانه‌ای می‌شود که تیم نتیجه نگیرد و زمانیکه ما نتیجه نگیریم، حرف و حدیث‌ها شروع می‌شود. قبول دارم که ما نتایج بدی کسب کرد‌یم و در بازی‌های اخیرمان حتی تساوی هم نداشته‌ایم. یا برده‌ایم یا باخته‌ایم و به نظر من این موقع اصلا زمان صحبت کردن نیست.
وی ادامه داد: نباید به ذوب‌آهن دائم ایراد گرفت زیرا ایراد گرفتن باعث می‌شود شرایط تیم بدتر شود زیرا از نظر هر کس ذوب‌آهن ایراداتی دارد که ایرادات با هم یکی نیست.
مهاجم ذوب‌آهن بیان داشت: اگر بخواهیم مشکلات ذوب‌آهن را در رسانه‌ها بگوییم، بیشتر به حاشیه‌ها دامن زده‌ایم و تمرکز بازیکنان تیم را به هم ریخته‌ایم اما امیدوارم مربیان و مدیران به ما کمک کنند تا از این شرایط خارج شویم و در بازی با سایپا نتیجه بگیریم.
وی در مورد تیم فجر و شرایط فصل گذشته این تیم بیان داشت: پارسال هم فجر شرایطی مثل حالای ذوب‌آهن داشت و برخی بازیکنان وقتی به بازی می‌آمدند، دست و پایشان می‌لرزید اما با حضور آقای یاوری شرایط تیم بهتر شد و امروز ترس بازیکنان این تیم ریخته و برای برد به آزادی می‌روند.
رجب‌زاده در مورد اینکه آیا میانگین سنی بازیکنان ذوب‌آهن بر عملکرد بازیکنان تیم تاثیر گذاشته یا نه، اضافه کرد: مگر آن زمان که اینتر قهرمان اروپا شد، میانگین سنی بازیکنانش پایین بود که اکنون اینگونه می‌گویید؟ من این مسئله را اصلاً قبول ندارم و به نظر من نتایج ذوب‌آهن ربطی به میانگین سنی بازیکنان ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391