برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رسولی نژاد: ورزشگاه نقش جهان مطالبه به حق مردم است

شنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۳ — برنا

معاون حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان با حضور در ورزشگاه نقش جهان،تکمیل و بهره برداری از این پروژه عظیم را مطالبه به حق مردم اصفهان دانست.

احمد  رسولی‌نژاد

سید احمد رسولی نژاد در بازدید از ورزشگاه نقش جهان گفت:پروژه نقش جهان از اهمیت ویژه ایی در نزد رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان برخوردار می باشد چراکه مطالبه به حق مردم اصفهان است از این رو بازدیهای مختلفی از سوی مقامات مختلف وزارت ورزش و جوانان در طی یکسال اخیر صورت گرفته است.

وی خاطرنشان ساخت:یکی از مشکلاتی که در ارتباط با ورزشگاه نقش جهان به وجود آمد،خلع ید پیمانکار قبلی بود و استقرار کامل و شروع کار پیمانکار جدید نیز از فروردین ماه امسال رقم خورد.

از آن زمان کار به خوبی پیش رفته و تلاشهایی صورت گرفته و اگر مشکل اعتبار نیز حل شود پیمانکار اعلام کرده توانایی کار بیشتری برای اتمام پروژه دارد.

وی ادامه داد:در قالب پروژه مهر ماندگار قرارگرفته،انشاءالله مشکل مالی این پروژه نیز به زودی حل خواهد شد،البته جای خوشحالی دارد که طی این مدتکار متوقف نشده اما انتظار این است که با حل مشکلات اعتباری،پروژه ظرف مدتی که پیش بینی شده افتتاح و به بهره برداری برسد.

سید احمد رسولی نژاد با اشاره به پتانسیل بالای فوتبال در اصفهان و حضور دو تیم سپاهان و ذوب آهن و فاصله ۴۰ کیلومتری اصفهان تا فولادشهر،تکمیل ورزشگاه نقش جهان را حق مسلم و مطالبه به حق مردم اصفهان دانست و تاکید کرد:عزم جدی در وزارتخانه،استانداری اصفهان،اداره کل ورزش و جوانان و همچنین پیمانکار بوجود آمده تا در دولت دهم این اتفاق صورت گیرد.

محمد رضا جواهری مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در ادامه صحبتهای رسولی نژاد گفت:حضور مستمر مسئولان وزارت ورزش وجوانان به همراه مسئولان استانی در ورزشگاه نقش جهان موجبات پیشرفت رافراهم آورده ودلگرمی مردم را نسبت به افتتاح آن بیشتر کرده است.

محمد جواهری ادامه داد: پروژه نقش جهان بصورت مستقیم زیر نظر شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش وجوانان اداره می شود اما اجازه آنها در ورود به این پروژه به اداره کل ورزش وجوانان بدون شک باعث شد که بتوانیم نقش خود را درپیگیری مطالبه به حق مردم دنبال کنیم.

محمد جواهری اظهارداشت : درمقطعی این پروژه نواقصی داشت اما بدون شک حضور مستمر مسئولان وزارت ورزش وجوانان و همچنین پیگیریهای دلسوزانه ومتعهدانه استاندارومعاونین وی باعث شد که بسیاری ازمشکلات نقش جهان حل شده وروند تکمیل شتاب بیشتری به خود گیرد.

محمدجواهری ابراز امیدواری کرد که با روندی که بوجودآمده این ورزشگاه تا دهه فجر یا حداکثر تا پایان سه ماهه اول سال آینده تکمیل وبه بهربرداری برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391