برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: کریمی قول دهد با ژوزه کنار می آید، حمایتش می کنیم

شنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۲ — قدس‌آنلاین

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ۶ ماه بود که درصدد بودیم سازمانی تشکیل دهیم تا بتوانیم فوتبال را در تمام رده‌ها توسعه دهیم و برای آینده پرسپولیس برنامه ریزی کنیم که سرانجام موفق به این امر شدیم.

تیم تیم ملی ایران و کارلوس کی‌روش و محمد رویانیان

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: ما برای فوتبالمان در باشگاه برنامه هایی داریم تا بتوانیم آن را توسعه بدهیم و در مجموعه باشگاه کارها را به سه بخش فرهنگی، اقتصادی و فوتبالی که جوهره و ویترین باشگاه است تقسیم کردیم

وی ادامه داد: شش ماه درصدد بودیم که سازمانی تشکیل بدهیم تا بتوانیم فوتبال را در رده های پایه و بزرگسالان توسعه بدهیم و در این خصوص با افراد شاخص که سابقه مدیریت در پرسپولیس داشتند صحبت هایی انجام دادیم و سرانجام به توافقات نهایی رسیدیم و خوشبختانه در جلسه هیئت مدیره با پیشنهاد بنده مهدی تاج انتخاب شد.

وی افزود: از جمله وظایف تعریف شده در سمت رئیس سازمان پرسپولیس است که به فکر تیم های پایه و به اوج رسیدن آن باشد و بتوانیم برای آینده پرسپولیس بازیکن سازی کنیم و همچنین برای فوتبال فعلی، تاج از تجربه خوبی برخوردار است، ۲۰ سال سابقه مدیریتی در ورزش دارد و نائب رئیس سابق فدراسیون فوتبال بوده و سابقه فعالیت ورزشی هم در کارنامه خود دارد و ما نیاز به مدیریت فوتبالی داریم.

رویانیان در خصوص کریمی خاطرنشان کرد: علی کریمی متعلق به باشگاه پرسپولیس است ولی باید انضباط تیمی و همدلی و موفقیت پرسپولیس را در اولویت خود قرار دهد و پرسپولیس بالاتر از علاقه تعلقات شخصی ماست، کریمی باید شرایط تیمی را بپذیرد و از اقداماتی که باعث نارضایتی شده و خواهد شد اجتناب کند، وقتی نظرم را در خصوص بازگشت کریمی خواهم داد که کریمی شرایط و انسجام تیمی را بپذیرد و انضباط عمومی، همدلی و احترام به مربی را با هم داشته باشد اگر قول دهد که با شرایط کنار بیاید و با ژوزه به توافق برسد ما هم از وی حمایت خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391